Remix ve Launchpad vb. Müzik Tavsiyesi

IontHyTe

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul/Üsküdar, Benim ise geniş.
Daha fazla  
Merhaba. Artık Undertale OST ve remix'lerini dinlemekten sıkıldım. Bu yüzden müzik tavsiyesi istiyorum. Anime opening ve ending olabilir. Keman olabilir hoşuma gider. Türk müziği olmasın.

Şu an dinlediğim ve benzeri olabilecek müzikler :

- Undertale Snow, snow, snow! Remix
- Undertale OST
- Megalovania Remixleri
- Shingeki no Kyojin opening
- Fairy Tail opening
- Yowamushi Pedal openingleri
- Naruto (Orjinal Shippuden olmayan) openingleri
- Megalovania Violin Cover ve kendisi
- Bonetrousle Violin Cover ve kendisi
- Spear of Justice Violin Cover ve kendisi
- Battle Againts a True Hero Remixleri ve kendisi
- Power of Neo
- Death by Glamour
- Temmie Shop
- Temmie Town
- Bergentrückung
- Metal Crusher
- Spider Dance
- Your Best Nightmare
- Hopes and Dreams
...
Remix ve Launchpad olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
EDM tarzı müzik dinler misiniz?
Hocam ilk moderatör arkadaş OLABILIR yazdığım için başlığı öyle koymuş. Ve launchpad müzik aleti değildir. Yani genellikle müzik oluşturmaj için kullanılmaz. Ben sadece launchpad aygıtında sesler bazen daha gür çıkıyor o yüzden dedim. 2 sorunu cevaplayayım ; EDM ilk defa duyuyorum.

Hocam ilk moderatör arkadaş OLABILIR yazdığım için başlığı öyle koymuş. Ve launchpad müzik aleti değildir. Yani genellikle müzik oluşturmaj için kullanılmaz. Ben sadece launchpad aygıtında sesler bazen daha gür çıkıyor o yüzden dedim. 2 sorunu cevaplayayım ; EDM ilk defa duyuyorum.
Electronic Dance Music açılmış hali. Launchpad'i bende biliyorum. Sıkı bir müzik severim. O yüzden sordum dinler misiniz diye? EDM, birçok tarzı ifade eder. Dubstep, Trap, Progressive House, Electro House gibi çeşitlerin tamamına denir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı