Renault Megane 2 RS

Octavia 1.6TDI ve Safrane Bi-Turbo Hartge yetiyordur bence.

Malatya'da bir tane sedefli beyaz, vişne çürüğü tavan ve içi olan S2K Ap2 var bir tane. Tamamen stock bir araç. Yanlış değilsem 2009 model olması lazım. Fotoğrafım var o araçlar. İnternette fotoğrafı yok denecek kadar az.
S2K'nın fotoğrafı varsa atabilir misin.

S2K'nın fotoğrafı varsa atabilir misin.
Bulmam lazım. Sanayide bir elektrik ve beyin tamirhanesinin sahibinin. Tam çevreyolunun altındaki sokakta.
@karuB_official Beni pek dikkatealmayalım. :D 2 yıl öncesi nasıl olsa.
IMG-20201020-WA0109 (2).jpg

Sadece Megane gözüyle bakmak yanlış olur. Gayet güzel araçlardır. Ancak binip denedikten sonra araçların ne kadar iyi olduğunu söyleyebiliriz diye düşünüyorum. Ben açıkçası Megane 2'yi beğenmiyorum. Sedan kasası biraz daha iyi olsa da Megane 3 RS çok daha güzel. :D Bir de önden çeker klasmanında çok rekabet yok gibi.

Sadece Megane gözüyle bakmak yanlış olur. Gayet güzel araçlardır. Ancak binip denedikten sonra araçların ne kadar iyi olduğunu söyleyebiliriz diye düşünüyorum. Ben açıkçası Megane 2'yi beğenmiyorum. Sedan kasası biraz daha iyi olsa da Megane 3 RS çok daha güzel. :D Bir de önden çeker klasmanında çok rekabet yok gibi.
Hocam klasmanın sahibi belli ne çekişmesi olucak. Olsa olsa Civic ile Megane arasında oluyor o da Japonların bile kabul ettiği gibi Megane daha iyi.

Bulmam lazım. Sanayide bir elektrik ve beyin tamirhanesinin sahibinin. Tam çevreyolunun altındaki sokakta.
@karuB_official Beni pek dikkatealmayalım. :D 2 yıl öncesi nasıl olsa.
Eki Görüntüle 970919
Malatya'da bir S2000 olması da ilginç geldi bana. Araç gerçekten güzelmiş.
Konuyu biraz hortlatmış olacağım ama @Onatygt hocam, TR'de 1 adet olan M3RS swaplı mavi M2RS HB İlanda yaklaşık 2-3 haftadır.

Alınabilecek araçlardan bir tanesi bence.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı