Renault Symbol 2013 Araca Yazılım Attırmak vs 200 bin TL Araba Almak

Sağ ol ama, bu söylediğin arabalar bana hiç uymuyor talisman alacağım herhalde.

Siz bilirsiniz hocam bwn 2020 model araç tercih edersiniz diye bu tarz öneri yaptım Allah kaza bela vermesin. Yalnız hafif ticari alırsanız arka cama osmanlı tuğrası bağaj'a mangal takımı ve beyaz atlet şart.

Corollo 1.6 alabilirsiniz manuel sıfır Corolla'larda artık 1.6 yok 1.5 var siz sahibinden de 1.6 corollanın en temizini alabilirsiniz Corolla'nın 1.6 motoru 1.5 motoruna göre daha atik ve seri.
Sıfır isterseniz 1.6 mjet 130 HP lounge(ful) paket egea alabilirsiniz. Ya da belirtmediniz ama hafif ticari tercih ederseniz peaguot rifter tercih edebilirsiniz bu manuel istediğiniz için ful paket değil ama güzel araç 1.5 130 HP.

Eki Görüntüle 896992

Önerim corolla dır masraf açmaz 1.6 132 HP yürür de egea tercih ederseniz egea da yağ yakması oluyor sanırım ilk birkaç bin km de rifter ise hafif ticari araba şık ve boydan boya cam tavan içerisi ferah tercih size kalmış.
Egea'yı severim güzel araba fakat o bütçede tercih edilmesini tavsiye etmem.
O fiyat otomobil ruhsatlı olmadığı sürece ticari araç da önermem.

Egea'yı severim güzel araba fakat o bütçede tercih edilmesini tavsiye etmem.
O fiyat otomobil ruhsatlı olmadığı sürece ticari araç da önermem.

Evet bu bütçelerde ega tercih edilmemeli ama seçenek olsun diye attım.
Şimdiki aracına bence yazılım arttırma alan satılmasını biraz zorlaştiracaktır.

Yazılımı deneyebileceğin bir firma bulabilirsen yazılımı test eder, anlarsın değer mi değmez mi. Araba önerisine gelince de, bulabilirsen e36 bak.

Ulan konu 2021'de açılmış bende diyorum seat leon nasıl 209 bin lira oluyor diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı