Renault Symbol alınır mı?

Aldınız mı peki?
Yarın veya bu hafta içersinde gidip almayı düşünüyoruz. Orda ki akrabamız güzel bir indirim yaptırdı.
Babam kaportacı eniştem motorcu işte aynı yer sonuçta buna binayen bilgilerimi söylüyorum babam boya makinesi olmadan boya olup olmadığını değiştiğini anlıyor tabi kendimize alırken dikkatli inceler her zaman. Bilmeyen için expertiz iyi bişey çok iyi firmalar var exper işiyle uğraşan kimsenin işine karışmak gibi olsun istemem .
Bu meslekte o kadar çok hile var ki sözde 100den fazla şubesi olan firma arabada boya var mı diye tornavidayla arabaya dalıyor tornavida olmadan olmuyormuş.
Gene bu iş için arabaya zarar verenler var.
Müşterimiz yeni almış arabayı expertiz aks körüğü yağlanma yazmış arabayı lifte kaldırıyorum bırak yağı üstünde çizik yok sıfır malzeme . Bu nedenle firma seçimi yaparkende dikkatli olmak lazım kazıyan firmalara hiç bakmam bile .
Hocam,sizce 2014 opel corsa mı yoksa 2013 renoult clio mu? Clio nun hpsi biraz düşük gibi ama yeter mi bilmiyorum.

Son düzenleme:
Bence alınmaz. 0.9 diye bir insan sorgular. C-elysee bakın hocam en iyisi.
Hocam, üniversite sınavından sonra bir sorun çıkmaz ise alacağız bu aralar dacia sendero 2020 1.0 motor 75 bg arabalarına bakıyoruz. Bunu da alamazsak yakınımızda Peugeot 301 satan var onu almayı düşünüyoruz.
Bence alınmaz. 0.9 diye bir insan sorgular. C-elysee bakın hocam en iyisi.
Yarın 2019 dacia Sandero ya bakmaya gideceğiz bugün bir akrabamıza sorduk diyor ki bu arabaya LPG takılmaz motoru 1.0 75 bg cidden doğru mu söylüyor.

Son düzenleme:
Hocam, üniversite sınavından sonra bir sorun çıkmaz ise alacağız bu aralar Dacia sendero 2020 1.0 motor 75 bg arabalarına bakıyoruz. Bunu da alamazsak yakınımızda Peugeot 301 satan var onu almayı düşünüyoruz.

Yarın 2019 Dacia sandero ya bakmaya gideceğiz bugün bir akrabamıza sorduk diyor ki bu arabaya LPG takılmaz motoru 1.0 75 bg cidden doğru mu söylüyor.

Uyumlu değildir muhtemelen.
1.0 araba zaten bence alınmaz baştan beri 301 taraftarıyım.

Yeni konular

Geri
Yukarı