Render aldıktan sonra videonun bozulması

ozgurorak

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD RX 6500 XT 4GB | i5 10400F | 2x16 32 GB RAM
Arkadaşlar merhaba. After Effects ile editleyip Media encoder ile render aldığım bir video var ve izledikten sonra TV'de olan sinyal bozukluğu gibi belirli yerlerde bozulmalar oluyor. Oysaki renderdan önce After Effects'te izlerken öyle bir sorun yok. Ne zamandır bu sorunla baş başayım... Büyük heveslerle editlediğim videoların çıktısını alamıyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.
Sorunumu daha iyi anlamanız adına buraya renderdan önceki ve sonraki halini bırakıyorum:
Önce: 2023-05-27 03-23-41.mp4
Sonra: Comp 1_1.mp4

Son düzenleyen: Moderatör:
AE zaten hiç stabil çalışmıyor bilgisayarında şu framelere bak. Bu tür sistemlerde senin yaşadığın gibi sorunlar çıkabiliyor. Ya düşük sürüm bir After Effects bulmalısın ya da başka bir edit programına yönelmelisin.

AE zaten hiç stabil çalışmıyor bilgisayarında şu framelere bak. Bu tür sistemlerde senin yaşadığın gibi sorunlar çıkabiliyor. Ya düşük sürüm bir After Effects bulmalısın ya da başka bir edit programına yönelmelisin.
2019 kullanıyorum after effectste sorun yok dediğim gibi media encoderdan da normal ae içerisinden de render alsam her türlü bozulma oluyor başka yolu yok mu ya

Lisanslı mı kullanıyorsunuz?

Kardeşim klipleri ayarladıktan sonra her klibi Pre-Comp'lamayı unutma. Render atarken Media Encoder değil de onun altında bir seçenek daha var normal şekilde render atıyorsun ( AE içinden ) .AVI olarak kaydedecek HandBrake adlı programdan .MP4 hale getirebilirsin.

Lisanslı mı kullanıyorsunuz?
crackli kullanıyorum

Kardeşim klipleri ayarladıktan sonra her klibi Pre-Comp'lamayı unutma. Render atarken Media Encoder değil de onun altında bir seçenek daha var normal şekilde render atıyorsun ( AE içinden ) .AVI olarak kaydedecek HandBrake adlı programdan .MP4 hale getirebilirsin.
teşekkür ederim deneyeceğim

Crackli kullanıyorum.

Teşekkür ederim deneyeceğim.

Crack kullananlarda bu tür sıkıntılar oluyor. Yüzlerce kendine göre cracklamış programcılar var her birinde farklı hatalar oluyor. Orijinal sürüm kullanmanızı tavsiye ederim.

Bu tip bir video editi için after kullanmanın gereği yok. Premiere Pro kullanabilirsin, muhtemelen sorun yaşamazsın ve daha kolay işini halledersin.

Yeni konular

Geri
Yukarı