Render için MacBook Pro önerisi

Alihan Şekerci

Kilopat
Daha fazla  
Yakın zaman içerisinde MacOS'a geçiş yaptım. Tabii Windows'ta kullandığım bazı programları MacOS'ta kullanamayacağımı biliyordum (güç ve performans konusunda). Şu anda kullandığım MacBook Air'i ("13 mid 2012) başlangıç seviyesi olarak görüyorum. İlerleyen zamanda MacBook Pro'ya geçiş yapmak istiyorum. YouTube'da içerik üretmek istediğim için Premier Pro, Blender ve After Effects uygulamalarını kullanacağım ve buna uygun bir MacBook Pro önermenizi istiyorum aynı zamanda uygun fiyatlı olursa sevinirim. Aranıza kullananlar var ise avantaj ve dezavantajları da yazarsanız sevinirim.

Son düzenleme:
Yakın zaman içerisinde MacOS'a geçiş yaptım. Tabii Windows'ta kullandığım bazı programları MacOS'ta kullanamayacağımı biliyordum (güç ve performans konusunda). Şu anda kullandığım MacBook Air'i ("13 mid 2012) başlangıç seviyesi olarak görüyorum. İlerleyen zamanda MacBook Pro'ya geçiş yapmak istiyorum. YouTube'da içerik üretmek istediğim için Premier Pro, Blender ve After Effects uygulamalarını kullanacağım ve buna uygun bir MacBook Pro önermenizi istiyorum. Aranıza kullananlar var ise avantaj ve dezavantajları da yazarsanız sevinirim.

Bootcamp yardımcısı ile Windows yükleyebilirsiniz.

Render için en kötü tercih olabilir. Render yapmak için 12 kasa Mac Air'e geçiş yaptınız? Yeni çıkan M1 işlemcili Mac'lere geçiş yapmanız lazım.
Macbook Air'i almamın sebebi daha önceden macOS işletim sistemi kulanmamamdır. Alışamak için aldım. Rander yapmak için mac air'e geçiş yapmadım.

Geri
Yukarı