Render sırasında sinyal kesildi hatası

Deneyin. Denemekten zarar gelmez.
Denedim yeni bir işletim sistem kurdum home dan pro ya geçtim. Gerekli codecleri vesaire kurdum ve aynı sorun devam ediyor. Keşke toplamak yerine güçlü bir iMac alsaydım tekrardan. Anlamış oldum ki windows ve toplama bilgisayar pişmanlıktır. Ben hata ettim bunu okuyan sizler etmesin.

Dostum öncelikle sakin ol. Hata bir yanlıştan kaynaklanıyor. Neden toplama PC'den kaynaklansın? Belki program uyumsuzluğundan? Yavaş, yavaş, deneye, deneye, öğreneceğiz. Hangi render programlarını kullanıyorsun? Hangilerinde hata alıyor ve sistemin kapanıyor? CPU render mi, GPU render mi yapıyorsun?

@Naughty Kid Windows kesinlikle pişmanlık değildir. Öncelikle şunu belirteyim toplama bilgisayar almak ve bilmediğiniz bir yere kurdurmak çok riskli bir işlem bir hata meydana geldiğinde veya montaj sırasında bir parçaya zarar geldiğini sadece montajı yapan kişi bilir. Bu sizin için dezavantaj olmuş şuanda. Toplama windows sistemler çok güçlü olduğu kadar çok da zayıf olabilir özellikle de dikkatsiz bir montajlama ve parçalara dikkat edilmez ise. O yüzden toplama windows bilgisayar pişmanlık değil. Kendi montajı yapmayı bilmediğiniz ve montajı izleyemediğiniz toplama bir windows bilgisayar pişmanlıktır..

Dostum öncelikle sakin ol. Hata bir yanlıştan kaynaklanıyor. Neden toplama PC'den kaynaklansın? Belki program uyumsuzluğundan? Yavaş, yavaş, deneye, deneye, öğreneceğiz. Hangi render programlarını kullanıyorsun? Hangilerinde hata alıyor ve sistemin kapanıyor? CPU render mi, GPU render mi yapıyorsun?
Adobe Premire Pro, Sony Vegas Pro ikisindede aynı sıkıntı var. Bir başka deneyeceğim. Kullandığım dosya formatıda h.264 yıllardır bunu kullanıyorum. GPU veya CPU ya gelince her hangi bir seçim yapmadım hangisin den render aldığını bilmiyorum.

Ben crack yüzünden dir veya değildir diye savunmuyorum. Windows a gelicek olursak bir yakınımın almış olduğu key vardı ona kullanmak nasip olmadı, bana hediye etti ondan orijinal. Dediklerinizi dikkate alacağım eğer başka fikiriniz yok ise entry girmenizin bit anlamı yoktur.
Benim Ryzen 5 1600'üm var. İşletim sistemimde orijinal değil kullandığım programlar da. Sadece oyunlarım orijinal. Şimdiye kadar bir çok render yaptım ve hiçbirinde de bir hatayla karşılaşmadım. Ben sorununuzun donanımsal olduğunu düşünüyorum. Fakat hangisi sorunlu onun hakkında bir fikrim yok.

Piyasada kaç tana korsan crack var haberiniz var mı sizin ki crack size göre hatasız olabilir ama arkadaşın bulduğu korsan yazılım da sorun var demek ki emek hırsızlığına devam. :)
Dostum kullanılan crack, programın dosyalarıyla oynamıyor. Programı orijinal yapmak için key istiyor bu crack te key veriyor ve keyi oraya girdiğimde orijinal oluyor. BEN PARASINI VERSEMDE BANA KEY VERECEK ORAYA GİRİNCE ORİJİNAL OLUCAL PROGRAMIM GİDİŞATINI BOZMAYA ÇALIŞAN HER HANGİ BİR DOSYA DEĞİŞİKLİĞİ YOK! Camtasia Studio yükledim onuda crackledim artık hatayı yaşamıyorum. Bu arada bayramın kutlu olsun.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı