Render Süresi Normal mi?

Normal bi video da sallama bi geçiş renk efekleri yapınca sıkıntı yok 5 dk ya render alıyorum ama bunda baya bi uğraştım ama gene sıkıntılı gibi.

Programın ayarlarından birşey yapmam gerekiyor mu acaba anlamadım ya eski dandik pc lerde ne klipler montajladım ben böle olmadı anlamıyorum .
Hem program orijinal değil hemde bayağı uğraşmışsınız galiba ondan. Bence sıkıntı yapmayın ama başka programlarda da oluyor ise sıkıntı. Bence endişelenmeyin. Ve kasanın hava akışını vs. kontrol edin.

Hem program orijinal değil hemde bayağı uğraşmışsınız galiba ondan. Bence sıkıntı yapmayın ama başka programlarda da oluyor ise sıkıntı. Bence endişelenmeyin. Ve kasanın hava akışını vs. kontrol edin.
Program orijinal olmasa bile render suresini etkilemiyor. CINEBENCH R20 ile test yapip sonuclari paylasabilir misiniz? @Mitmit34

Ben o süreyi görünce PC başından kalkar hayatımı sorgulardım.
Şuan korkmaya başlıyorum BF1 ve BF5 için almıştım işlemciyi Drop yaşıyordum ryzen 1200 le şimdi çatır çatır oynuyorum ama: /
Aşırı efekt kullanımı yapabilir. Görev yöneticisinden işlemciyi yorup Premiere yi geçen program var mı?
Hayır bir alt program chrome oda yüzde 1

Şuan korkmaya başlıyorum BF1 ve BF5 için almıştım işlemciyi Drop yaşıyordum ryzen 1200 le şimdi çatır çatır oynuyorum ama: /

Hayır bir alt program chrome oda yüzde 1
Güç seçeneklerinden "Yüksek Performans" veya "Ryzen Balanced" i seçmeyi deneyin.
Güç seçeneklerinden "Yüksek Performans" veya "Ryzen Balanced" i seçmeyi deneyin.
Ayrıyetten sıcaklıkları kontrol eder misiniz? Yüksek ısı yüzünden işlemci frekans kesiyor olabilir.

O kadar bekledim program kendini kapattı renderlancak proje bu .
1568745512930.png

PC ısınıyor demişsin. Sorun gayet açık değil mi? Isındığı için downclock ediyor kendini büyük ihtimal o yüzden render süresi uzuyor. Isındığından eminsen fanı ve termal macunu kontrol et.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı