Render ve resim düzenleme için notebook tavsiyesi

Alper Şen

Hectopat
Merhabalar arkadaşlar, Asus- N55SF modelini 2 senedir kullanmaktayım. Sistem olarak: İntel-i7 26-70QM, 8GB RAM GT555m ekran kartı CUDA ve Intel Graphic 3000 bulunmakta. Aslında Macbookpro almak istiyorum. MJLQ2TU/A, çünkü iphone ve ipad yoğun olarak kullanmaktayım ve PC ile çok iyi anlaşamamakla birlikte kafam karışmış durumda çünkü baktığım modelde tek ekran kartı var ve buda kafamı karıştırmıyor değil.
Fotoğraf ve video işleri yapmaktayım. Bu konuda sorularınız olursa da çekinmeden yardımcı olmaktan mutluluk duyarım ayrıca. Güzel bir PC notebook alıp Hackintosh olarak kullansam tabi kurmasını da bilmiyorum, videolara baktım kafam karışmadı değil. Acaba ne kadar verimli olur? Çünkü donanım olarak Macbook'lar zayıf. Bunu hackintosh'la besleyebilir miyim? Hackintosh'u her şeyiyle kullanabilecek miyim? Airdrop vs. Aynı zamanda oyun da oynuyorum arada. Ne tavsiye edersiniz?

Hackintosh ile kafanız karıştıysa direk MacBookPro'ya yönelin zaman kaybetmesziniz. Ayrıca bu bahsetiğiniz işler için orijinal sistem tavsiyem olur, yaptığınız işe odaklanırsınız Hackintosh'a değil.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı