Render ve yazılım işleri için gaming laptop önerisi

Bütçe
28000
Ne demek hocam. Yardım edebildiysem ne mutlu bana. Umarım memnun kalırsınız :)

Peki zamlanma veya stokların bitme ihtimaline karşı şöyle 25000 TL bütçeye bir laptop önerme şansınız var mı? Sizi tutuyorum kusura bakmayın ama malum dolar yerinde durmuyor bu modelleri alamama ihtimalimden de korkuyorum. Sizde anlayan birisiniz belli ki ondan dolayı ayrı konu açmakta istemedim. Zam gelirse eğer zaten attığınız modeller 30K üzerine çıkacaktır rahat.

Peki zamlanma veya stokların bitme ihtimaline karşı şöyle 25000 TL bütçeye bir laptop önerme şansınız var mı? Sizi tutuyorum kusura bakmayın ama malum dolar yerinde durmuyor bu modelleri alamama ihtimalimden de korkuyorum. Sizde anlayan birisiniz belli ki ondan dolayı ayrı konu açmakta istemedim. Zam gelirse eğer zaten attığınız modeller 30K üzerine çıkacaktır rahat.

Yok hocam, estağfurullah ne tutması. Bende takip ediyorum piyasayı günden güne fiyatlar az az tırmanıyor maalesef.

25313₺ bu fiyat bandında dop dolu bir konfigürasyon.

22419₺ bu laptop son zamanlarda çok popüler. Milli laptop oldu :D. Yakınlarımdan da alan çok var. Bu fiyat bandında bu özellikler cidden mükemmel. F/P kralı.

Ek olarak bu model 8 GB RAM ile geliyor. Laptoptan tam performans alabilmek için kesinlikle RAM yükseltmesi yapın. Boş RAM slotu var.

23999₺ az önceki modelin işlemcisi daha iyi ama bu modelde 17.3" bir ekran var.

19999₺ render için yeterli olacağını sanmıyorum ama bunu da ekleyeyim dedim, gündelik işleriniz için ekranı ve pil ömrü açısından fazlasıyla memnun eder. Bu modelin ekranı 2K ve renk gamı %100 sRGB

Yok hocam, estağfurullah ne tutması. Bende takip ediyorum piyasayı günden güne fiyatlar az az tırmanıyor maalesef.

25313₺ bu fiyat bandında dop dolu bir konfigürasyon.

22419₺ bu laptop son zamanlarda çok popüler. Milli laptop oldu :D. Yakınlarımdan da alan çok var. Bu fiyat bandında bu özellikler cidden mükemmel. F/P kralı.

Ek olarak bu model 8 GB RAM ile geliyor. Laptoptan tam performans alabilmek için kesinlikle RAM yükseltmesi yapın. Boş RAM slotu var.

23999₺ az önceki modelin işlemcisi daha iyi ama bu modelde 17.3" bir ekran var.

19999₺ render için yeterli olacağını sanmıyorum ama bunu da ekleyeyim dedim, gündelik işleriniz için ekranı ve pil ömrü açısından fazlasıyla memnun eder. Bu modelin ekranı 2K ve renk gamı %100 sRGB

Muhtemelen 24000 TL'den aşağı inmem ama yine de 19999 TL'ye kadar gaming laptop paylaştığınız için size minnettarım. Zam yemezse ve ben yakın zamanda alabilirsem muhtemelen bunu tercih ederim ama bu kadar pahalı bir şeyi internetten almaya çekiniyorum bir tık. Aklımda şu modellerde var mesela Vatan veya Teknosa gibi yerlerden almak için.

Satıcı resmi hepsiburada Acer'de mantıklı yani sanırım bu attıklarım arasından ekran kartı 95W gücü olanları almak 75W olanlardan daha mantıklı olacaktır.

Bana aslında 15.6 ekran yeterli sonuçta taşıyacağım süreki 17 ekrana ihtiyacım yok zira 24 ekranmı monitörümde var evde 1080p.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı