Rengar nasıl oynanmalı?

Peki bu Build ile anlık hasarı nasıl vurabilirim, eğer suikastçı var ise karşımda?

Anlık hasar Build'i değil yeni sezonda kaniçen ve yenilmez Rengar aşırı güçlü oluyor. Her türlü kesersiniz adamları çalılardan takip ederek doğru oynarsanız. Suikastçı varsa karşınızda tek yemezsiniz zaten Build yarı tank Build'i.

Ne demek istediğinizi anladım. Teşekkür ederim yardımlarınız için.
Uzun zamandır oynamıyorum fakat karşıma gelmişti, 1-2 haftada 1-2 el atıyorum online olarak apexe geçtim. Ama o şekilde oynuyordu, birine atlayıp peşini bırakmıyordu ve ölmüyordu. Plat eloda bu taktik tutuyordu en son.

Uzun zamandır oynamıyorum fakat karşıma gelmişti, 1-2 haftada 1-2 el atıyorum online olarak apexe geçtim. Ama o şekilde oynuyordu, birine atlayıp peşini bırakmıyordu ve ölmüyordu. Plat eloda bu taktik tutuyordu en son.
Plat neresi Gümüş neresi hocam 😁
Oyunuma her el klasik TR sunucusu çarları geliyor, mid Yasuo, Katarina gibi.
Bir kere bir kişinin çok fazla oynanmayan çarları oynadığını görmedim.

Son düzenleme:
Plat neresi Gümüş neresi hocam 😁
Oyunuma her el klasik TR sunucusu çarları geliyor, mid Yasuo, Katarina gibi.
Bir kere bir kişinin çok fazla oynanmayan çarları oynadığını görmedim.
Önerim Mid lane oynamanız. Mid main birisi olarak çok rahat lig atlıyorum. Laneyi iyice öğrenip oynayabilirsiniz. Yok o rengar her yerde güçlü, eloyla alakası yok ölmüyor karakter o build ile.

Rengar'ın en güçlü silahı pasifi, güçlendirilmiş yeteneklerini iki defa art arda kullanabilmeni sağlayan bir mekaniği var. Bunu bilmiyorsan öğrenip erken oyunda karşı ormancıyı darlayacak şekilde agresif oynayarak erkenden öne geçmen gerekiyor ki tek atmak ya da taşımak için gerekli eşyaları alabilesin. Öbür türlü erken oyunda baskın gücü zayıf olduğundan itmiş koridorlara yürüyüp çalıdan baskın atmak dışında pek bir seçeneğin yok.

Ek olarak Virkayu adlı YouTube kanalındaki videoları izlemeni tavsiye ederim, geniş kapsamlı öğretici orman videoları mevcut.

Bahsettiğim mekanik:

• Jungle Rengar is one of the best CC bursters allowing the player to Double Root:
    1. With 3-4 stacks of Ferocity, engage the enemy with Thrill of the Hunt.
    2. Use either Savagery for burst damage or Bola Strike for superior CC lockdown during or shortly after leaping.
    3. Then, use abilities to reach 4 Ferocity stacks again in which time you can Bola Strike to slow them for a ton, or use Savagery for further damage.
    4. Once 4 Ferocity stacks have been reached again use Bola Strike to root them again, or Savagery for more damage.
    5. After level 6 it should be OK to take 1-3 turret hits when ganking a lane to secure a kill.
    6. This combo is an effective lockdown tactic, which most champions would find escaping difficult (unless you miss the skillshots). This double Bola Strike root combo is mostly inescapable unless they have two or more flash/dash abilities.
    7. Make sure your lane partner(s) is there to deal the damage or alternatively you deal the damage while they focus CC abilities.
Kaynak: leagueoflegends.fandom.com

Son düzenleme:

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı