Renk ayarları düşürülünce görüntü gitti

UnFrGvnG

Decipat
Driver ayarlarını kurcalarken görüntü renk ayarları diye bir seçenek vardı, onu 10'dan 8'e düşürdüm ve ekrana görüntü gelmiyor şu anda. Kasa çalışıyor, bildirim seside geldi ama monitörde görüntü yok, ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum driverdan kastın hangi markanın acaba? Hangi ürün? Bu bilgileri de ver.
Amd'nin kendi driverını kullanıyorum, işlemcim ryzen 3 4300 ge, anakart biostar b550 MH, Ramler ddr4 3200 mhz cl15.
En son driver güncellemesi yapmak için son çıkan sürümü indirmiştim, kurmadım fakat indirdim, işte renk ayarınıda bitane aşşağı düşerdim gitti ekran.

En son driver güncellemesi yapmak için son çıkan sürümü indirmiştim, kurmadım fakat indirdim, işte renk ayarınıda bitane aşşağı düşerdim gitti ekran.
Yani renk ayarının bu kadar şeye sebep olmasını aklım almıyor doğrusu. En son önerim temiz kurulum olacak dostum. %90 Sürücü kaynaklı. Ki öyle gözüküyor sorun çözülür. Çünkü donanımsal olarak gözükmüyor hiç.

Formatmı atmalıyım yani.
Benim için son çare bu. Çünkü zaten APU sistem kullandığın için harici ekran kartı kullanırken bu sıkıntıyı yaşasan anakart üzerinden görüntü alıp sorunu çözerdik. Ama sen halihazırda bunu kullandığın için masaüstüne erişemiyoruz. BİOS'a girebiliyorsan ve Windows açılırken görüntü gidiyorsa temiz kurulum ( format ) kesin çözüm olur.

Olabilir, şimdi yanlış bir bilgi vermek istemiyorum ama deneyin bence.
Nasıl yapabilirim.

Windows'u yeniden yüklediğimde ben yedekleme yapmıştım, dosyaları felan geri getirebilirmiyim?
BIOS erişimi de varsa format dışında bir çözüm yok gibi duruyor.

Görkem Say

Nasıl yapabilirim.

Windows'u yeniden yüklediğimde ben yedekleme yapmıştım, dosyaları felan geri getirebilirmiyim?

@Görkem Say

Nasıl yapabilirim.

@Görkem Say

Windows yüklenme ekranında sistemi düğmesinden aç kapa yaptım 4-5 lere daha sonra kurtarma moduna geçti, oradan gelişmiş seçenekleri deyip başkangıç ayarlarından güvenli moda girdim, ekran ksrtı driverını sildim denetim masasından ve yeniden yükledim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı