Renkli iGame GTX 1050Ti NVIDIA Grafik Kartı

Bu fiyatın üzerine gümrükte ne kadarlık bir vergi ekleniyor?
Donanım Arşivi bir kaç videosunda kullanmıştı, hatırladığım kadarıyla her hangi bir olumsuz şey söylememişti. Özellikle şu hız aşırtma tuşunun fetişti olmuştu :)
Satıcı 1700 geri bildirimden 4.8 puan almış, satıcıdan yana sıkıntı olmayabilir lakin taşıma işinde nedense pek güven vermiyor ama yüksek fiyatlı bir üründe durum nasıl olur emin değilim, yanlış yönlendirmek istemem.

Gümrük vergisi ne kadar olduğunu bulamadım. Geri bildirimlerde kimi kutuların hasarlı geldiği görünüyor

Ekran kartı, RAM, işlemci ve anakart gibi bileşenlerde Türkiye garantili bir muhatap bulabileceğiniz ürünleri ve markaların ürünlerini tercih etmeni şiddetle öneririm. Son olarak ürünün ismi Colorful özel isimleri Türkçe'ye çevirmene gerek yok.

Bir arkadaşım almıştı çok fazla CW sesi olduğunu söyledi. Bende 2.el sahibinden.com GET üzerinden aldım ve dediği gibi CW sesi fazla. Ikiside aynı model kart ama farklı kartlardı. Bunun dışında Palit ve MSI 1050 Ti kullandım. Onlarda kulağını dayasan bile çok az ses geliyordu. Duymak imkansıza yakın.

Kargoyu dert etmiyorsanız alınabilir. Satıcıya mesaj atarsınız kutuya düşük rakam yazarsa rahatlıkla gümrükten geçer. Ayrıca bazı yorumlarda kutunun hasarlı geldiği söyleniyor. O da kargo şirketleri ile alakalı durum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı