Repeaterdaki Ethernet portu ne işe yarar?

Semi bulut

Decapat
Herkese selamlar.

Oyun oynadığım için interneti 100 Mbps hızında aldım fakat bilmediğim bir şey çıktı. 100 Mbps hızı sadece 5GHz'de veriyormuş, 5GHz'inde menzili kısa olduğundan ve benim bilgisayarda uzak olduğundan arada dandik bir repeaterla 25 Mbps'lik interneti uzatıyorum, hem internet çok yavaşlıyor hem de pingim çıkıyor. Hazır değiştirirken kaliteli olsun dedim. Bir ürün buldum sizinle de paylaşmak istedim linkini attığım bu cihazın altında Ethernet portu var ve bir fotoğrafta Ethernet'le modeme bağlayıp daha kaliteli paylaşım sunabilir gibi geldi. Böyle bir şey mümkün mü ya da 5GHz uzatıcı önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mümkün hocam. Sizin gibi oyuncular için en iyisi kablo ile bağlanmak. Bu cihazlara kablo çekene kadar PC'ye çekin derim.

Mümkün hocam. Sizin gibi oyuncular için en iyisi kablo ile bağlanmak. Bu cihazlara kablo çekene kadar PC'ye çekin derim.
Koridor çok biçimsiz ve fayans olduğundan çakacak yer yok keşke çekebilsem ama
Oyun oynadığın için 100Mpbs internet alıyorsun ve kablosuz kullanıyorsun, garip geldi biraz.
Kablo çekebilsem çekerim niye çekmiyeyim tv+ lı olduğundan modemi salona kurdular yoksa pc li odaya kurdururum neden uzağa kurdurayım

Bu mu yoksa ilk attığım mı fark olur mu
Anladım hocam. Bu tip bir ürün alabilirsiniz.
Tamda onu atıyordum çok teşekkürler

Geri
Yukarı