Replika ayakkabı için site önerisi

tnw

Centipat
Yer
Ankara
Eskiden rahatlıkla alabildiğimiz ayakkabılara şu an pahalı geliyor. Bu yüzden bu tarz bir site arayışındayım ve Market Outlet'i buldum. Bunların yanında daha uyguna ve Orijinal'e en yakın nereden ayakkabı alırım. Daha önce alışveriş yaptığınız herhangi bir Instagram sayfası da olabilir.

Aleyna'nın Ayakkabıları instagram sayfası var bildiğim.

Valla hocam, o hatayı bir kere yaptım bir daha yapmam sanada önermem. Görünüş olarak orjinale en yakını bulabilirsin fakat ayakkabı kaliteleri berbat. Ceket, tişört gibi şeyler için birinci sınıf replikalar alınır bir derece ama ayakkabı konusunda yanaşmayın. 1 haftada pert oldu aldıklarım. Verin parasını bir kere alın ama sağlam olsun.

Vallahi hocam, o hatayı bir kere yaptım bir daha yapmam sanada önermem. Görünüş olarak orijinale en yakını bulabilirsin fakat ayakkabı kaliteleri berbat. Ceket, tişört gibi şeyler için birinci sınıf replikalar alınır bir derece ama ayakkabı konusunda yanaşmayın. 1 haftada pert oldu aldıklarım. Verin parasını bir kere alın ama sağlam olsun.

Hocam bende öyle diyorum ama babam o kadar para verilir mi diyor. İkna olsa bu yollara düşmeyiz.

İyi de replika ayakkabı ucuz olmaz ki? Kalitesiz bir replika alınacak paraya kaliteli sıradan bir ayakkabı alınabilir. Bence bütçe ve ayakkabı modeli verirseniz daha verimli olur.

İyi de replika ayakkabı ucuz olmaz ki? Kalitesiz bir replika alınacak paraya kaliteli sıradan bir ayakkabı alınabilir. Bence bütçe ve ayakkabı modeli verirseniz daha verimli olur.

Model olarak.

images

images

Bu tarz ayakkabılar beğenip giyiyorum. Bütçe maksimum 800 TL olur.

Hocam bütçeniz ne kadar ona göre bir şeyler önerelim. Onun dışında bütçeniz ortalama bir şey ise Lumberjack, Kinetix ve Hummel gibi tasarımı normal olup kalitesi çok güzel markaların ayakkabılarına bakabilirsiniz. Replika ayakkabı çok ucuz olmaz. Kötü replikalar ucuz olur. Ama onları da giyip 1 ay sonra ayakkabının ucunu patlatmanın alemi yok.

Hocam bütçeniz ne kadar ona göre bir şeyler önerelim. Onun dışında bütçeniz ortalama bir şey ise lumberjack, kinetix ve hummel gibi tasarımı normal olup kalitesi çok güzel markaların ayakkabılarına bakabilirsiniz. Replika ayakkabı çok ucuz olmaz. Kötü replikalar ucuz olur. Ama onları da giyip 1 ay sonra ayakkabının ucunu patlatmanın alemi yok.

Bütçem maksimum 800-900 TL. Ucuz replika da giydim 3 aydır aynı şekilde duruyor temizleyince filan hala eskisi gibi. Ama ayak sağlığı işin içine girince sıkıntı oluyor. Üstte nasıl ayakkabı giydiğimi belirttim.

Hocam marka outlet Online güvenilir mi? Replika olduğu ortada ama kaliteli mi merak ediyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı