Replika ayakkabı nereden alınır?

Arkadaşlar bütçem var ama bir ayakkabıya sırf üstünde Nike logosu var diye malzeme kalitesinin 3 katı para vermek istemiyorum. Bu yüzden bildiğiniz, önerdiğiniz bir replika ayakkabı yeri, mağazası, sitesi var mıdır?
Sahte, replika, kaçak ve korsan önermek yasak diye biliyorum ayrıca replika ayakkabı önermiyorum.

Arkadaşlar bütçem var ama bir ayakkabıya sırf üstünde Nike logosu var diye malzeme kalitesinin 3 katı para vermek istemiyorum. Bu yüzden bildiğiniz, önerdiğiniz bir replika ayakkabı yeri, mağazası, sitesi var mıdır?
Sırf Nike logosu var diye 3 katı para vermek istemiyorsan neden Nike logolu bir replikaya para vereceksin ki ?

Ucuz olarak Lumberjack, Slazenger gibi markalara göz atabilirsin.

Site güvenilir midir?

Tüm dünya burdan alıyor replikayı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Üstat yargılamak yerine neden adama cevap vermiyorsunuz anlamış değilim ayrıca 1. sınıf replika giydim ben eğer küçük ya da büyük gelmiyorsa gayet de kullanışlı oluyor elbet istisna modeller var ayaklara zarar veren ama standart ayakkabılarda kalite aşağı yukarı yakın özellikle şimdi altı soft jel ya da köpük üstü çorap gibi olan modellerde orijinal ile neredeyse fark yok şu algılardan vazgeçin yok ayakkabı ayakkabıcıdan alınır örneğin ben replika da giydim giyim markalarından ayakkabıda aldım bazısı 1 ayda yok oldu bazısının 3. yılı giyim markalarının sezonluk üretimleri yüzünden aynısını da bulamıyoruz biraz abartmışsınız elbette pazarlarda hani arkadaşa önerdiklerinizin sünger dolguları vs kalitesiz bakteri tutmaya müsaittir ama 1. sınıf replika hiç giymemişsiniz bence pazar ve orijinal arasındasınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı