Replika ayakkabı nereden alınır?

Meraklı Bilge

Centipat
Daha fazla  
Selam başlık gayet net. Zaten mümkünse İzmir'de olsun yoksa internet sitesinden de alabilirim. Orijinale yakın Nike imitasyonları arıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bit pazarında replika fiyatına orijinaller satılıyor. Benim yakınım bit pazarından 500 tlye Nike Air Force 1 aldı ve orijinaldi.

Panda buy, siteyi bende tam bilmiyorum denemek için çorap ve cüzdan aldım onları bekliyorum. Yurt dışında çok popüler site kaliteli replika ürünler satılıyor bir bakmanı tavsiye ederim yelpaze çok geniş 20 dolara da var 80 dolara da var. Site biraz karmaşık Türkçe kaynak yok İngilizce var.

Yurt dışı ürünü diye bir şey de genel hepsi çakma aklında bulunsun.

Panda buy, siteyi bende tam bilmiyorum denemek için çorap ve cüzdan aldım onları bekliyorum. Yurt dışında çok popüler site kaliteli replika ürünler satılıyor bir bakmanı tavsiye ederim yelpaze çok geniş 20 dolara da var 80 dolara da var. Site biraz karmaşık Türkçe kaynak yok İngilizce var.

Yurt dışı ürünü diye bir şey de genel hepsi çakma aklında bulunsun.
Son yazdığınız cümleyi anlamadım. Yanlış yazdınız galiba.

Hocam bit pazarında replika fiyatına orijinaller satılıyor. Benim yakınım bit pazarından 500 tlye Nike Air Force 1 aldı ve orijinaldi.
Bı ara gittim tepeciktekine baya kötüydü ayakkabılar. Hangi bit pazarıydı sizinki ? Ayrıca onlar çalıntı biliyorsunuzdur muhtemelen.

Son yazdığınız cümleyi anlamadım. Yanlış yazdınız galiba.

Bı ara gittim tepeciktekine baya kötüydü ayakkabılar. Hangi bit pazarıydı sizinki ? Ayrıca onlar çalıntı biliyorsunuzdur muhtemelen.
Benimde yakınım tepeciğe gitmişti. Evet biliyorum fakat yapacak bir şey yok, onların günahları bize yansımaz bence. :D

Hocam en sağlıklısı pandabuy.com bence. Aslında pandabuy senin ürün aldığın bir site değil. Pandabuy kendine bir "alışveriş bavulu" hazırlattığın ve onun toplu gönderilmesini sağladığın bir site. İnternetten pandabuy uyumlu kıyafetin linkini bulup pandabuy üzerinden alman gerekiyor. Pandadaki elemanlar senin için istediğin tüm ürünleri topluyor ve paketleyip sana toplu olarak kargoluyorlar. YouTube üzerinde Türkçe olarak 1:1 god diye bir kanal var. "1:1 god pandabuy türkçe" şeklinde aratırsan çok daha detaylı bilgilere ulaşabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı