Replika DS4 önerisi

shyzeq

Hectopat
Orijinal DS4 çok pahalı olduğu ve onu alabilecek bütçem olmadığı için mecbur replika almak zorundayım, zaten beni 2 - 3 ay idare etse yeter, öneriniz var mı? Bütçem en fazla 500TL.

Hocam orijinale 1750TL vermek istemiyorum, çok pahalı. Zaten 1 - 2 oynayıp bırakacağım PS4'ü.

PS4 için alıyorum hocam.
Onda çalışmıyor mu hocam o kol? Bilmediğimden soruyorum.

Orijinal DS4 çok pahalı olduğu ve onu alabilecek bütçem olmadığı için mecbur replika almak zorundayım, zaten beni 2 - 3 ay idare etse yeter, öneriniz var mı? Bütçem en fazla 500TL.
Piyasadaki pek çok replika dualshock'u denedim. Tektomi, MAGICTECH, TUMSARF satıcılarının ürünlerinden uzak durmanı tavsiye ederim. Fonksiyonel anlamında en memnun kaldığım Sarftech'in CUH-ZCT2 kodlu Doubleshock 4'ü oldu. Trendyol | N11

1702658279761.png

Replika DS4'de hassasiyet, hissiyat ve batarya performansı rezalet olur. Hele o bütçede.
Ezbere bir yorum. Belirttiğim replika Dualshock'ta touchpanel'den jiroskopa, jak girişinden dahili hoparlörüne kadar çalışıyor. Tetik ve thumbstick hassasiyeti de gayet iyi. Bluetooth ile PS, PC ve mobil telefonda denedim hepsi sorunsuz. Kablolu da çalışıyor. 2 aydır kullanıyorum, canavar gibi. 300₺'ye bu performansı veren kol yok.

1702658869548.png

Son düzenleme:
Piyasadaki pek çok replika dualshock'u denedim. Tektomi, MAGICTECH, TUMSARF satıcılarının ürünlerinden uzak durmanı tavsiye ederim. Fonksiyonel anlamında en memnun kaldığım Sarftech'in CUH-ZCT2 kodlu Doubleshock 4'ü oldu. Trendyol | N11

Eki Görüntüle 2053764

Çok ezbere bir yorum. Üstte belirttiğim replika Dualshock'ta touchpanel'den jiroskopa hatta dahili hoparlörüne kadar çalışıyor. Tetik ve thumbstick hassasiyeti de orijinali ile birebirdi. Bluetooth ile PS, PC ve mobil telefonda denedim hepsi sorunsuz. Kablolu da çalışıyor. 2 aydır kullanıyorum, canavar gibi. 300₺'ye almıştım.
Hocam bu attığınız satıcının DS4 kollarının açıklamasında herhangi bir açıklama yazmıyor, sizin dediğiniz modeli nasıl bulabilirim veya bu satıcının sattığı herhangi bir replika DS4 kolunu alsam da olur mu?

Hocam bu attığınız satıcının DS4 kollarının açıklamasında herhangi bir açıklama yazmıyor, sizin dediğiniz modeli nasıl bulabilirim veya bu satıcının sattığı herhangi bir replika DS4 kolunu alsam da olur mu?
Hocam Trendyol ve N11'de ürün yorumlarına ve resimlerine bak. Kutuda sadece Doubleshock 4 yazacak ve orta tuşta PS logosu olmayacak, bu satıcıları ayıkla. Alttaki gibi kutuda Double-motor vibration 4 yazanlardan, PS logosu olanlardan ve arka etiketinde 4Games yada P4Games yazanlardan uzak dur. Ben titiz biriyim piyasadaki replikaları didik didik inceledim, nedenlerini 1 sayfa yazarım ama gerek yok.

1702659195096.png
1702659252002.png

Sarftech'ten aldığım kol beni tatmin etti, o yüzden onu öneriyorum. Bu satıcı artık N11'de benim aldığım siyah kolu satmıyor, DH forumda da çokça konuşmuştuk orada alanlar stok bitirmiş olabilir. Aynı satıcı N11'de renkli olanları satıyor, aynı versiyondur diye tahmin ediyorum ama bi incelemeniz lazım.

1702659787666.png

N11'de tık hızında kuponlarda 50₺ indirim ile 390₺'ye, Nays app ile alırsanız %10 indirim daha 351₺'ye gelir.

1702659832038.png

PS4 için alıyorum hocam.
Benim tüm deneyimim PC üzerine bilgin olsun. PS4'te sadece bi tanıtıp çalışıyor mu diye baktık o kadar.

Son düzenleme:
Hocam Trendyol ve N11'de ürün yorumlarına ve resimlerine bak. Kutuda sadece Doubleshock 4 yazacak ve orta tuşta PS logosu olmayacak, bu satıcıları ayıkla. Alttaki gibi kutuda Double-motor vibration 4 yazanlardan, PS logosu olanlardan ve arka etiketinde 4Games yada P4Games yazanlardan uzak dur. Ben titiz biriyim piyasadaki replikaları didik didik inceledim, nedenlerini 1 sayfa yazarım ama gerek yok.

Eki Görüntüle 2053779Eki Görüntüle 2053781

Sarftech'ten aldığım kol beni tatmin etti, o yüzden onu öneriyorum. Bu satıcı artık N11'de benim aldığım siyah kolu satmıyor, DH forumda da çokça konuşmuştuk orada alanlar stok bitirmiş olabilir. Aynı satıcı N11'de renkli olanları satıyor, aynı versiyondur diye tahmin ediyorum ama bi incelemeniz lazım.

Eki Görüntüle 2053802

N11'de tık hızında kuponlarda 50₺ indirim ile 390₺'ye, Nays app ile alırsanız %10 indirim daha 351₺'ye gelir.

Eki Görüntüle 2053803

Ben PC için aldım, tüm deneyimim PC üzerine bilgin olsun. PS4'te sadece bi tanıtıp çalışıyor mu diye baktık o kadar.
Aldım hocam teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı