Replika DualShock 4 alınır mı?

fortBoys

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
500 TL'ye DualShock 4 buldum ve almadan önce bir sorayım dedim. PC'de kullanacağım. Bazen tablete falan bağlarım. Ve biraz da masaya görüntü katması açısından istiyorum. Alınır mı?

500 TL'ye DualShock 4 buldum ve almadan önce bir sorayım dedim. PC'de kullanacağım. Bazen tablete falan bağlarım. Ve biraz da masaya görüntü katması açısından istiyorum. Alınır mı?
Ben almıştım ama Ds4Windows uygulaması lazım epic gameste oyun oynaman için yani windows DualShock`u algılamıyor bluetoot ile bağladığında ses olarak algılıyor bazen sorun oluyor ama steamde ayarlarda işaretlersen oynayabilirsin fakat ben bluetoot ile bağladığımda 3-4 dk da bir kapanıyordu, sanırım steamden ayarlanıyor o yada replika olduğundandır. Alacaksan kablosuz oynayacağım diye alma, ben 5 aydır kullanıyorum 4 ayı kablolu olarak oynadım hep. Bu dediklerim sana uygun geliyorsa ve görüntü istiyorsan alınabilir.

Orijinali artık zor bulunuyor DualShock'ların zaten hocam, orijinal diye sattıklarını da kakalıyorlar millete halbuki çok az var piyasada orijinal kol artık. İşini görecekse al bu fiyata kaçırma daha pahalılar normalde.

Aldım.

Ben almıştım ama DS4Windows uygulaması lazım Epic Games'te oyun oynaman için yani Windows DualShock'u algılamıyor Bluetooth ile bağladığında ses olarak algılıyor bazen sorun oluyor ama Steam'de ayarlarda işaretlersen oynayabilirsin fakat ben Bluetooth ile bağladığımda 3-4 dk da bir kapanıyordu, sanırım Steam'den ayarlanıyor o ya da replika olduğundandır. Alacaksan kablosuz oynayacağım diye alma, ben 5 aydır kullanıyorum 4 ayı kablolu olarak oynadım hep. Bu dediklerim sana uygun geliyorsa ve görüntü istiyorsan alınabilir.

Biliyorum kablolu oynayacaktım zaten PC kasa olduğu için Bluetooth bağlayamam.

Geri
Yukarı