Replika Nike Tech Fleece nereden alınır?

xiquse

Hectopat
Daha fazla  
Orijinale en yakın olan bir siteden almak istiyorum malum fiyatlar çok uçuk. Daha önce alan var mı hangisi daha kaliteli?

Ben daha önce dolapta uygun fiyatlı bir yerden almıştım. Alırken aktif kol cepli ve kapşonunda ip olmayan modelinden al. Orijinalde ip yok ama çakmalarda var. Lobbeco bakabilirsin.

Alınmaz. Replika alacağın kıyafet gerçekten çok etiket ve kalitesiz. Bunların birinci sınıf kalitesi falan yok. Çöp hepsi. Bütçene uygun bi' şey al bence kanka. TR şartları mağlum senide anlıyorum ama kesinlikle gerek yok.

Alınmaz. Replika alacağın kıyafet gerçekten çok etiket ve kalitesiz. Bunların birinci sınıf kalitesi falan yok. Çöp hepsi. Bütçene uygun bi' şey al bence kanka. TR şartları mağlum senide anlıyorum ama kesinlikle gerek yok.
Eskidendi o Nike, Adidas kalitesi. Şimdi logoya para veriliyor. Replika almasında sakınca yok. Kaliteli bir orijinal Lescon ürünle replika Tech'in kalitesinin farkını zaten anlayamazsın.

Git bi Nike TN+ al bakalım replikası ile aynı kalitede mi?
Mesajı nerenle okudun? Replikasının içini görsen zaten aynı kalite olmadığını görürsün. Benim demek istediğim Tech konusu. Orada da Lescon ile Tech'i karşılaştırmışım. Nike ve Adidas'ın eski kalitesi yok. HOOPS falan çok patlattım, Forum Low kullanıyorum şu an halen sağlam 2 ay oldu alalı, replikayla orijinal aynı kalite olmaz tabii ama 2400 de bir Tech'e verilmez, heves ettiyse gitsin replika alsın.

Geri
Yukarı