Replika Note 10+ alınır mı?

Replika telefon alınmaz, sağlık açısından zararlı ve başınıza herhangi bir iş gelmesi durumunda da karşınızda herhangi bir muhatap olmaz. Hak talep etmeniz zor olur, karşınızda bir kişi bulamayacağınız için dolayısıyla hak talep edemezsiniz.

Replika telefonların kameraları falan da oldukça kötü oluyor ve replika telefonlarda kişisel bilgilerin telefona girildiğini ve telefondan bankacılık işlemlerini yaptığını düşün. Bunların hepsini göz önünde bulundurursak bu açıdan da aşırı sıkıntılı.

Fiyatı da oldukça pahalı. Replika telefona 2 bin lira vermektense 2 bin lira aralığında ikinci el telefona ya da daha düşük bir model telefona bakabilirsin. Replika telefona iki bin lira para verip başını ağrıtmaktansa ucuz bir Android telefon al ya da bütçeni yükselt.

Hacı o Play Store'yi gördükten sonra sence alınır mı? 2000 TL verip S3 mini işletim sistemi kullanacaksın sen karar ver alınır mı?

Telefon kamera testinde fotoğrafa Zoom yaparken bile takılarak + gecikmeli geliyor 2000 TL bütçe ile 2. el Realme C11 veya GM 22 bakılabilir.

GM 21 Plus modelini kullandım ve hiç memnun kalmadım onu satarak zar zor Redmi Note 7 aldım Realme de özellikleri hemen hemen aynı GM 21 Plus'la o yüzden pek tercihim değil.

Replika telefon alınmaz, sağlık açısından zararlı ve başınıza herhangi bir iş gelmesi durumunda da karşınızda herhangi bir muhatap olmaz. Hak talep etmeniz zor olur, karşınızda bir kişi bulamayacağınız için dolayısıyla hak talep edemezsiniz.

Replika telefonların kameraları falan da oldukça kötü oluyor ve replika telefonlarda kişisel bilgilerin telefona girildiğini ve telefondan bankacılık işlemlerini yaptığını düşün. Bunların hepsini göz önünde bulundurursak bu açıdan da aşırı sıkıntılı.

Fiyatı da oldukça pahalı. Replika telefona 2 bin lira vermektense 2 bin lira aralığında ikinci el telefona ya da daha düşük bir model telefona bakabilirsin. Replika telefona iki bin lira para verip başını ağrıtmaktansa ucuz bir Android telefon al ya da bütçeni yükselt.

Önerdiğiniz bir model var mı elimde Redmi Note 7 var üstüne ekleyerek alabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
GM 21 Plus modelini kullandım ve hiç memnun kalmadım onu satarak zar zor Redmi Note 8 ladım Realme de özellikleri hemen hemen aynı GM 21 Plus'la o yüzden pek tercihim değil.

önerdiğiniz bir model varmı elimde redmi note 7 var üstüne ekleyerek alabilirim
GM21 Plus ve Redmi Note 8'den memnun kalmadım deyip replika telefon almaya yöneliyorsunuz hocam. Onlardan memnun kalmadıysanız bundan memnun kalmanız imkansız.

GM21 Plus ve Redmi Note 8'den memnun kalmadım deyip replika telefon almaya yöneliyorsunuz hocam. Onlardan memnun kalmadıysanız bundan memnun kalmanız imkansız.

Redmi Note 7'den memnumum peki Redmi Note 7'nin üstüne ekleyerek alabilceğim bir model önerebilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı