Replika PS3 kolu mu yoksa Logitech F310 mu?

Replika kol alma. Pişman olursun. Replika kol alacağına orijinal dualshock 2 al dönüştürücü ile PC'ye bağla. Çok ciddiyim. Replikaları çoğu firma şekli benzesin yeter gerisi önemli değil diyerek yapıyor. Xbox 360 kolu alabilirsin bence. F310 600 lira olmuş kesinlikle o paraya değmez. 13 yıldır logitech satılıyor diye üretiyor. Piyasada xbox ve ps kolları dışında düzgün gamepad olmadığı için çok satılıyor.

Replika kol alma. Pişman olursun. Replika kol alacağına orijinal dualshock 2 al dönüştürücü ile PC'ye bağla. Çok ciddiyim. Replikaları çoğu firma şekli benzesin yeter gerisi önemli değil diyerek yapıyor. Xbox 360 kolu alabilirsin bence. F310 600 lira olmuş kesinlikle o paraya değmez. 13 yıldır logitech satılıyor diye üretiyor. Piyasada xbox ve ps kolları dışında düzgün gamepad olmadığı için çok satılıyor.
Hocam o güzel dediklerinizin sıfırı kalmadı ki.

Bende BİM'den aldığım Polosmart marka replika PS3 kolu var, 2. kol gerekti diye almıştık. Kol iyi, çalışıyor ancak orijinal kolda olan titreşim özelliği bu kolda yok. Araba yarışında toprak yolda hissedilen titreşim özelliğini çok önemsemezsen alınır.
Replika kol alabilirsin.

Logitech'i bilmiyorum ama replika içinse alınabilir.

Bende BİM'den aldığım Polosmart marka replika PS3 kolu var, 2. kol gerekti diye almıştık. Kol iyi, çalışıyor ancak orijinal kolda olan titreşim özelliği bu kolda yok. Araba yarışında toprak yolda hissedilen titreşim özelliğini çok önemsemezsen alınır.
Replika kol alabilirsin.

Alma demişler ama çalışıyor demek istedim çok iyi kalite olduğunu söylemedim.

Ben PS3'te kullandım PC için bilmiyorum.
Ama kol hala çalışıyor onu söyleyebilirim.

Replika kol alabilirsin.

Replika ayrı şey siz marka almışsınız hocam. Polosmart diye bir markadan almışsınız. Çoğu firma orijinal diyerek çakma kol satıyor.
Hocam o güzel dediklerinizin sıfırı kalmadı ki.
Haklısın hocam. 2.el 8.nesil xbox gamepad alınabilir veya temiz bir xbox 360 kolu alınabilir. Ben olsam replika olmayan bir ds4 alırdım. En azından bir markası olan bir kol alırdım yani.

Replika kol alma. Pişman olursun. Replika kol alacağına orijinal DualShock 2 al dönüştürücü ile PC'ye bağla. Çok ciddiyim. Replikaları çoğu firma şekli benzesin yeter gerisi önemli değil diyerek yapıyor. Xbox 360 kolu alabilirsin bence. F310 600 lira olmuş kesinlikle o paraya değmez. 13 yıldır Logitech satılıyor diye üretiyor. Piyasada Xbox ve PS kolları dışında düzgün gamepad olmadığı için çok satılıyor.

Hocam F 310 300 liraya kutulu buldum bir arkadaştan kullanmamış hiç duruyormuş değer mi sizce.

Bu arada PlayStation kolu nasıl PC'ye bağlanır?
XBOX bağlanıyor ama PS controller'lar daha rahat geliyor bana özellikle PS5'inki.
XBOX kolu sevmiyorum.

Ben PS3'te kullandım PC için bilmiyorum.
Ama kol hala çalışıyor onu söyleyebilirim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı