Replika Vans nereden alınmalı?

WolreaG

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir/Urla
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GT 730, 8 GB RAM, i5-4590
Bir arkadaşımla Vans alacağız ama o orijinal almayacak. Ben de almayacağım ondan ayrı kalmamak için ve ailemizi zorlamayalım diye bu kararı aldık ve o farklı bir ilde yaşıyor ben de İzmir'de yaşıyorum. Orijinal Bans 1300-1600 arası ve cidden fazla geliyor bana ve arkadaşıma. İnternette orijinale en yakın replika yani çakma Vans nereden alınabilir? Veya İzmir'de satan bir yer var mı?

Hocam biliyorum güzel bir şey değil ve tercih meselesi ama çakma alacağınıza benzer fiyatlara temiz 2. el almanızı tavsiye ederim, bir sneakerhead olarak çakma ayakkabının zararlarını anlatmakla bitiremem, onurganızda ağrılardan tut ayaklarınızda mantar, terleme gibi şeylere kadar bi ton problem var.

Bir arkadaşımla Vans alacağız ama o orijinal almayacak. Ben de almayacağım ondan ayrı kalmamak için ve ailemizi zorlamayalım diye bu kararı aldık ve o farklı bir ilde yaşıyor ben de İzmir'de yaşıyorum. Orijinal Bans 1300-1600 arası ve cidden fazla geliyor bana ve arkadaşıma. İnternette orijinale en yakın replika yani çakma Vans nereden alınabilir? Veya İzmir'de satan bir yer var mı?
Zengin pazarlarında vardır tahminimce lüks semtlerde.

Hocam biliyorum güzel bir şey değil ve tercih meselesi ama çakma alacağınıza benzer fiyatlara temiz 2. el almanızı tavsiye ederim, bir sneakerhead olarak çakma ayakkabının zararlarını anlatmakla bitiremem, onurganızda ağrılardan tut ayaklarınızda mantar, terleme gibi şeylere kadar bi ton problem var.
Haklısınız bu aklıma gelmemişti. Bakacağım uygulamalara izmirde var mı diye.

@Cavidov @Kenan Karaman Vekili @Melys Vans Siyah Sneaker Yeni & Etiketli Online Satın Al Arkadaşlar 42 numara giyiyorum ve bunu buldum. Ve yeni gibi gözüküyor. Bu orjinale yakın gözüküyor demi? Hiç vans giyen bir tanıdığım olmadı ve bende giymediğim için anlayamıyorum bu markayı pek. Ve bir erkeğin giyebileceği tür bu demi?

Bir arkadaşımla vans alacağız ama o orijinal almayacak. Ben de almayacağım ondan ayrı kalmamak için ve ailemizi zorlamayalım diye bu kararı aldık ve o farklı bir ilde yaşıyor ben de İzmir'de yaşıyorum. Orijinal bans 1300-1600 arası ve cidden fazla geliyor bana ve arkadaşıma. İnternette orijinale en yakın replika yani çakma vans nereden alınabilir? Veya İzmir'de satan bir yer var mı?

Alsancak'da çarşıda veya kemeraltında bulabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı