Replike Fenerbahçe ve Adana Demirspor forması nereden alınır?

SabriKeser

Hectopat
Yer
Aksaray
Daha fazla  
Selam. Bir tane konu açmıştım daha önceden eski sezon formaları indirime girer mi diye fakat ne indirime girecek gibi duruyor ne de fiyatlar ucuz olacak gibi duruyor. (Yeni sezon fener forması +1100, Demirspor forması 749 TL. Eski sezon Fener forması 750, Demirspor forması 450'ydi fakat pahalı diye alınmamıştı)

Ben de orijinal alamasam bile odaya askılık ile takmak için 2 tane forma alacağım sahtesinden. Maç olduğunda giyebileceğim bir forma olsun diye.
Soruma gelecek olursak,

Yeni sezon formaları nereden güvenli ve kaliteli şekilde sahte olarak alabilirim? Bir sitedir vs. öneriniz var mı?
Not: Bazı konularda çakmaların kalitesiz olduğu söyleniyor öneri yaparken çakmanın da kaliteli olanını söylerseniz sevinirim. Tabii mümkünse :)

Eğer güncel olmaması sorun yaratmayacaksa dolapta eski formalar 200-350 TL arasına satılıyor. Daha 2 hafta önce 350 TL'ye 21 22 çubuklusunu almıştım.
Almışken yeni sezon formalarından istiyorum. Ayrıca 2. el ürün satan yerlere pek güvenmiyorum. Kuzenimin arkadaşı elbise almıştı fakat dolandırıcı çıkmıştı. Yine de değerlendiririm. Teşekkür ederim önerin için.

Geri
Yukarı