Reports+ doğru mu?

Sarp10

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar bildiğiniz üzere Reports+ adlı uygulama, Instagram'da profilinize bakanları gösterdiğini iddia ediyor. Ben lucky patcher ile yamaladım ve premium versiyonunu aldım. Bana bir liste veriyor. Biraz doğru biraz yanlış gibi. Sizin bilginiz var mıdır? Alakasız kişiler vermiyor sonuç olarak. Doğru olduğuna inanmak istiyorum siz ne dersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dışardan alınan bir uygulamanın profile bakanları doğru bir şekilde göstereceğini düşünmüyorum. Premium değilde takipten çıkanlar için vb. kullanılabilir.

Arkadaşlar bildiğiniz üzere Reports+ adlı uygulama, Instagram'da profilinize bakanları gösterdiğini iddia ediyor. Ben lucky patcher ile yamaladım ve premium versiyonunu aldım. Bana bir liste veriyor. Biraz doğru biraz yanlış gibi. Sizin bilginiz var mıdır? Alakasız kişiler vermiyor sonuç olarak. Doğru olduğuna inanmak istiyorum siz ne dersiniz?

Programın işleyiş stili şöyle: Sizde bu program yüklü ve kimin profiline giriyorsanız o bilgiyi program alıyor ve profiline baktığınız kişide de o uygulama var ise profilime bakanlardan sizi görüyor. Yani ne tam doğru diyebiliriz ne tam yanlış. Bir ara rehberde ne olarak kayıtlıyım diye bir uygulama vardı onun da çalışma sistemi aynı. Bir bilgi bankası oluşturma yöntemi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı