request_module fs-vfat succeeded, but still no fs hatası

277726

Hectopat
Makaleler
4
Vfat config ile açtım ama şu fs'in ne olduğunu bir türlü bulamadım. localmenuconfig yaptım ve boot mount etmeyi unutmuşum...

Hayir degil uyari sadece. Kerneli bu konfigurasyonla derlediysen boot eder diye dusunuyorum. Zaten kerneli EFI klasorune degil direkt /boot klasorune ekledigi icin o partisyonu bulamamasinin sana bir negatif etkide bulunmayacagini dusunuyorum. Sen yine de yeni derledigin kernelin /boot icine kopyalandigina emin olup reboot at.
Ben de az önce onları silmiştim 😑.

Neyse tekrar make ile oluşturup, genkernel ile initramfs oluştursam yeterli olur herhalde. Hata alırsak da sonradan çözmeye çalışırım.

Hayir degil uyari sadece. Kerneli bu konfigurasyonla derlediysen boot eder diye dusunuyorum. Zaten kerneli EFI klasorune degil direkt /boot klasorune ekledigi icin o partisyonu bulamamasinin sana bir negatif etkide bulunmayacagini dusunuyorum. Sen yine de yeni derledigin kernelin /boot icine kopyalandigina emin olup reboot at.

Boot etmedi bende başka distro ile tekrar kernel compile ettim ve bu sefer vfat çalışmaya başladı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı