Resident Evil 2-3 mr. X ve Nemesis'den nasıl kurtulabiliriz?

Ben şahsen RE: VILLAGE oyununu yetiştirmek için RE3: REMAKE'in üstüne düşmediklerini düşünüyorum. Oyun aksiyon olarak güzel. Korku demeyelim de gerilim diyelim. Şahsen yerinizde olsam fiyatı çok ucuzlayınca alırdım.
Hocam yanlış bilmiyorsam 2'yi yapan ekip Village'yi yaparken başka bir ekip de 3'ü yapıyordu diye biliyorum. Yanlış biliyor da olabilirim.
Mr. X çok ses çıkardığı için nerden geldiğini tahmin etmeniz lazım. Ona göre bir yol çizersiniz. Nemesis sürekli sinematiklerle karşınıza çıkıyor, sinematik bitince oyun sizi baş başa bırakıyor 😀 Nemesis, Mr. X kadar yavaş değil. 3. oyunda size bir dodge mekaniği vermişler onu kullanarak kaçabilirsiniz.
Evet 3. oyunun Remake versiyonu, Orijinal oyuna göre çok kesilmiş. 4 saatte bitiyor oyun.
Hocam aldım. Şu anda STARS ofisine giremiyormuş. Ordayım şimdi kapıda pusuya yattı. Cenazeme gelirsiniz artık.
Ben şahsen hile indirip mr. X e tek atıyordum.
Hileyi atabilir misin hocam?

Son düzenleme:
Merhabalar, ben Resident Evil 2-3 remake almayı düşünüyorum. Eğer alırsam tek korkum bizi sürekli takip eden bu iki yaratık. Ben bunlardan nasıl kaçabilirim?
Ve 1 sorum daha var. Re 3 bahsedildiği kadar kötü mü? Millet orijinal oyunda olan birçok şey çıkarılmış diyor. Ama ben orijinal re 3'ü oynamadım.
Resident Evil 3'e kötü denilmesinin tek sebebi senin de dediğin gibi orijinal oyundan birkaç sahne çıkarılması.Yoksa Resident Evil 3'de taş gibi oyun.Hikayesi sarıyor.Mr. X'den kaçabilmenin birden fazla yolu var.Ya save odasında uzaklaşmasını bekleyeceksin yada koşarak aranızda fark açacaksın.Nemesis'den kaçabilmenin bir yolu yok çünkü açık alanda kaçtığından genelde ortalıkta bir save odası yok.Zaten sizi sürekli takip etmiyor.Ondan kaçabilmenin tek yolu hızlı olmaktır.Yoksa kaçamazsın.

İnternetten birkaç oynanış videosu izledim. 2 saat takip ediyorlar.
olayı zaten orada hocam takip edicek ki sizde adrenalin yaratsın hata yapın :) doch atarsanız çok kolay bir karakter burada rahatça yazabilmemin nedeni sanırım oyunu bitirmem galiba :)

Hocam yanlış bilmiyorsam 2'yi yapan ekip Village'yi yaparken başka bir ekip de 3'ü yapıyordu diye biliyorum. Yanlış biliyor da olabilirim.

Hocam aldım. Şu anda STARS ofisine giremiyormuş. Ordayım şimdi kapıda pusuya yattı. Cenazeme gelirsiniz artık.

Hileyi atabilir misin hocam?
''cenazeme gelirsiniz artık'' orada patladım dagvduhgaudad

Geri
Yukarı