Resident Evil 2 remake 70TL almaya değer mi?

volkankelebek

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Herkese merhaba, başlıkta belirtiğim gibi Resident Evil 2 remake almaya değer mi? Şu an indirimde fiyati 70TL ve 10 saatlik oyuna vermeye değer mi sizce? Daha onceleri RE7 oynadım.

Dosya Ekleri

• STEAM 455454.png
    STEAM 455454.png
    85,1 KB · Görüntüleme: 131
Son düzenleyen: Moderatör:
Bence çok tekdüze bir oyun, bunun yerine 8: Village'yi tercih ederim eğer fiyat yakınsa. Ha eğer seviyorsanız tabii ki 70 TL böyle prodüksiyonlu oyunlar için makul bir fiyat.

70 TL'yi daha iyi harcayabileceğiniz bir şey gelmiyor aklıma. Muazzam bir oyun. 140 TL'ye Village da var. İkisi de çok güzel oyun, ama bütçe varsa yerinizde olsam Village alırdım. Hem hikayesi de 7'nin devamı.

Alınır tavsiye ederim güzel oyundur piyasadaki en iyi remakelerden ama zor biraz onu söyleyeyim hele mermi kalmayınca akla karayı seçiyorsun envanteri iyi yönetmen gerek.

Herkese merhaba, başlıkta belirtiğim gibi Resident Evil 2 remake almaya değer mi? Şu an indirimde fiyati 70TL ve 10 saatlik oyuna vermeye değer mi sizce? Daha onceleri RE7 oynadım.
Güzel sepet yapmışsınız hepsi kaliteli iyi oyunlardır fiyatları da iyi, hepsini gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
Bence değmez. Torrentle bedavadan oynadım. Ona vereceğim parayla da pizza yedim.
Burada değer mi değmez mi derken oyunlara para verip alanlara sormuş yani sizlik bir şey yok. Zaten herkes biliyor oyunun korsan bir şekilde bedava oynanabileceğini. Herhalde birilerine ben beleş oynuyorum diyesiniz gelmiş.

BioShock dışında hepsini aldığına pişman olursun. Bu serilerin hayranı değilsen alma değmez. RE2 yerine RE2 ve 3 setini alsan daha mantıklı olabilir gücün yetmiyorsa RE2 alsan da sarar 70 TL pek etmez 40-50 anca eder ama serinin hayranı isen geç bile kaldın. Bana sorarsan RE2'den önce RE4 ve RE5 almanı öneririm (en önce RE4 al) hoşuna giderse yardır.
Tabii eklemek isterim bunlar benim görüşlerimdir siz belki sevebilirsiniz.

BioShock dışında hepsini aldığına pişman olursun. Bu serilerin hayranı değilsen alma değmez. RE2 yerine RE2 ve 3 setini alsan daha mantıklı olabilir gücün yetmiyorsa RE2 alsan da sarar 70 TL pek etmez 40-50 anca eder ama serinin hayranı isen geç bile kaldın. Bana sorarsan RE2'den önce RE4 ve RE5 almanı öneririm (en önce RE4 al) hoşuna giderse yardır.
Tabii eklemek isterim bunlar benim görüşlerimdir siz belki sevebilirsiniz.

Nedenki diğer oyunlar size göre nasıldır?

Geri
Yukarı