Resident Evil 2 Revelations ve Garry's Mod Coop oynama

FurkanAltun

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Arkadaşlar 3 adet sorunum var ve sizlerden yardım isteyeceğim.

1. Sorun

Arkadaşımla beraber indirimde RE 2 Revelations aldık. Yalnız oyun içinde Co-Op tarzı bir şey yok. Buna rağmen oyun Steam'de eşli oyun olarak gözüküyor. Bir tane mod manager tarzı bir şey buldum. Yalnız nasıl yapacağımı bilmiyorum bunun hakkında video da bulamadım. İngilizcem iyi olmadığı için yabancı forumlarda pek gezmedim.

2. Sorun

Garry's Mod'da map indiriyorum kuruyorum ama arkadaşımı nasıl davet edeceğimi anlamadım. Steam üzerinden arkadaşımın üstüne gelip "davet et"e basıyorum ama istek ona gitmiyor. Sadece Hamachi yoluyla IP4 adresini kopyalayarak bağlanabiliyoruz ki o zaman da bağlanan kişi aşırı laglı oluyor. Zevk vermiyor yani

3. Sorun

Garry's Mod'da çoğu map siyah, pembe error yazısı ile kaplı. Bunu 2 adet dosya indirerek çözmeye çalıştım ama olmadı. Dosyaları doğruladım ama yine de hüsran. Başka bir çözümü var mı?

3. Sorun

Garry's Mod'da çoğu map siyah, pembe error yazısı ile kaplı. Bunu 2 adet dosya indirerek çözmeye çalıştım ama olmadı. Dosyaları doğruladım ama yine de hüsran. Başka bir çözümü var mı?

Bu genelde gerekli olan source oyununa sahip olmadigin icin kaynaklaniyor. GMOD, CS: Source'un bircok dokusunu kullandigi icin oyunu alman, hatta yüklemen gerekiyor.

Oyun indirimdeyken al derim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı