Garry's Mod Steam'dan Çıkartarak Oynama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

cinar_yasarrr

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İnternetten 10 liraya Steam hesabı içinde Garry's Mod aldım fakat sadece çevrimdışı oynayabiliyorum. Ben de bundan dolayı Garry's Mod dosyasını Steam dışına çıkartıp öyle online oynamayı düşündüm fakat alttaki hatayı verdi. Bu sorunu nasıl çözerim?
1657882639116.png

Dosyayı Steam'den çıkartsanız bile online oynayamazsınız. Oyuna bile giremeyebilirsiniz ki girememişsiniz zaten. Hatanın çözümü oyunu Steam'den başlatmaktır.

İnternetten 10 liraya Steam hesabı içinde Garry's Mod aldım fakat sadece çevrimdışı oynayabiliyorum. Ben de bundan dolayı Garry's Mod dosyasını Steam dışına çıkartıp öyle Online oynamayı düşündüm fakat alttaki hatayı verdi. Bu sorunu nasıl çözerim?
Eki Görüntüle 1451757

Çünkü oyunun koruması var bilgin olsun bir de korsana destek vermiyoruz.

Ne diyorsun sen, ne saçma sapan cümleler bunlar? Benim yaptığım korsancılık değil, elimde olan bir şeyi daha verimli kullanmak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun VAC korumalı. Steam olmadan online açamazsınız. Ayrıca 10 liraya alana kadar yaz indiriminde 30 TL civarına düşmüştü diye hatırlıyorum, keşke ordan alsaydınız.

Ne diyorsun sen, ne saçma sapan cümleler bunlar? Benim yaptığım korsancılık değil, elimde olan bir şeyi daha verimli kullanmak.

Aynen dostum. aile paylaşımlı sanırım GMod almışsın. Orijinalini almak varken Steam'ın dışına çıkartıp destek istiyorsun. Ben mi anlamadım?

Sadece çevrimdışı girebiliyorum fakat mod kurmak istediğim için Atölye kısmına girmem gerekiyor fakat giremiyorum, başka şekilde nasıl mod kurabilirim?
1657885273915.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı