Çözüldü Resident Evil 4-5-6 oynamadan R. E 7 oynanır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ElysionX

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Evren
Daha fazla  
Herkese merhabalar R.E 7 oynamayı çok istiyorum fakat oyunlar birbirine bağlımı onu bilmiyorum R.E 4-5-6 oynamadan sizce R.E 7 oynamam mümkün mü?

Ben RE 0 ve 1'in özetini izledim. 2 ve 3'ü oynadım. Baya sevdim. Ben de 7 ile devam etmek istiyorum. Çünkü RE 4'ün remake'i çıkacak. Ayrıca eski oyunları oynamayı sevmiyorum. Aynı evrende geçtiği için hikayeler bir yerde illaki bağlıdır ama acaba hikaye bakımından kopukluk yaşar mıyım 7 ve 8'i oynayıp sonra 4'ün remake'inin çıkmasını beklesem?

Ben RE 0 ve 1'in özetini izledim. 2 ve 3'ü oynadım. Baya sevdim. Ben de 7 ile devam etmek istiyorum. Çünkü RE 4'ün remake'i çıkacak. Ayrıca eski oyunları oynamayı sevmiyorum. Aynı evrende geçtiği için hikayeler bir yerde illaki bağlıdır ama acaba hikaye bakımından kopukluk yaşar mıyım 7 ve 8'i oynayıp sonra 4'ün remake'inin çıkmasını beklesem?
Nasıl sevdiniz bana çok tekrar ediyor gibi geliyor tabii oynamadım izledim sadece. Açıkçası en iyisi Village gibi geldi nedense

Nasıl sevdiniz bana çok tekrar ediyor gibi geliyor tabii oynamadım izledim sadece. Açıkçası en iyisi Village gibi geldi nedense
RE 2 kesinlikle kendini tekrar etmiyor. İçinde puzzle barındıran oyunlarda bir yere bir kaç kez uğramanız gerekir. Bunlardan bahsediyorsanız eğer ben bunları tekrar olarak görmüyorum. Çünkü tüm bunları yaparken ki hayatta kalma çabası çok zevkli. Boss fight'ları oyunun toplam saatine göre gayet yeterli, gerici ve başarılıydı. Her boss'a uygulaman gereken strateji farklıydı. Oyundaki bir puzzle'ı çözmeye çalışırken farklı yerlerden tekrar tekrar geçmek zorunda kalmak ve bunu yaparken ki verdiğin hayatta kalma çabası gerçekten zevkliydi. Yani bir aksiyon oyunu beklentisiyle oynarsan istediğini alamazsın ama oyun zaten bunu vermek istemiyor. Vermek istediklerini yukarda belirttim zaten ve vermek istediklerini çok başarılı bir şekilde veriyor bence. RE 3 de aslında gömüldüğü kadar kötü bir oyun değil diye düşünüyorum. Sadece korku ve gerilim arayanların istediğini alamayacağı bir oyun ve kısa olması, seni sıkmadan bitmesi de bir artı bence.

Geri
Yukarı