Resident Evil 4 oynanır mı?

Dyflinn

Hectopat
Yer
Sandalye
Daha fazla  
Merhabalar.

Resident Evil serisin 3 tane oyununu bitirdim. Geriye yeni yapılan oyunlar kalmadığı için Resident Evil 4 gözüme hoş geldi ama Steam üzerinden oyunun yorumlarını okurken mouse ile nişan almanın zor olduğunu söyleyenler vardı. Oyun mouse ile oynanır mı? Yoksa gamepad ile oynamak mı daha kolay olur?

@Alfred Lafonde

Merhabalar.

Resident Evil serisin 3 tane oyununu bitirdim. Geriye yeni yapılan oyunlar kalmadığı için Resident Evil 4 gözüme hoş geldi ama Steam üzerinden oyunun yorumlarını okurken mouse ile nişan almanın zor olduğunu söyleyenler vardı. Oyun mouse ile oynanır mı? Yoksa gamepad ile oynamak mı daha kolay olur?

@Alfred Lafonde
Kolla oynaman daha iyi olacaktır, Resident Evil 4 Gamecube konsolu için geliştirilen bir oyundur, yani oyun kolu için tasarlanmıştır. Gamepad ile oynamanı tavsiye ederim, ayrıca gayet güzel oyundur.

gamepad ile oynamayi cok seven biri olarak mouse/klavye ile de rahat bi sekilde oynuyorum, kontrolleri diger oyunlara gore biraz farkli, oynarken anlicaksin ama bu farklilik mouse/klavye ye ozel degil oyunun kontrolleri oyle.
gamepadd e cok hassas degilsen biraz alistiktan sonra oynarsin. gamepadd de ise sakin kontroller kotu diyenlere bakma yarim saat sonra yari ve 2-3 saat sonrada tamamen alisiyorsun. (oyun 20 saat) oldukca muthis bi oyun hem oynanis hemde hikaye olarak. kontrolleri kendine has bi hava katio

Son düzenleme:
Ben RE 0 ve 1'i youtubedan izledim. 2 ve 3'ün remake'ini oynadım. 4'ün remake'ini bekleyeceğim. 4'ü oynamadan 5, 6, 7 ve 8'i oynasam hikaye anlamında bir kopukluk yaşar mıyım? Ya da 4'ü oynamadığımdan dolayı bu olay nasıl böyle oldu gibi şeyler düşünür müyüm?

Resident Evil 4 bana göre en iyi resident evil oyunudur. Hatta en sevdiğim ilk 5 oyun arasındadır. Hem PS2'de hem PC'de birden fazla kez bitirmişimdir. Kesin oynanır zaten hikaye olarak ayrı bir olayı anlatıyor. Sadece tanıdık karakterler var.
Ölmeden önce oynanması gerek bir oyundur. Şuan hem klavye+fare hem de gamepad ile rahatça oynanır, hangisinde rahat ederseniz oynayın.

Ben re 0 ve 1'i YouTube'dan izledim. 2 ve 3'ün Remake'ini oynadım. 4'ün Remake'ini bekleyeceğim. 4'ü oynamadan 5, 6, 7 ve 8'i oynasam hikaye anlamında bir kopukluk yaşar mıyım? Ya da 4'ü oynamadığımdan dolayı bu olay nasıl böyle oldu gibi şeyler düşünür müyüm?

Düsünürsün cünkü re serisi birbirinde bağlantılı enthanın dısında.

Merhabalar.

@Alfred Lafonde
gamepad le yani kolla oynanır

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı