Resident Evil 4 Remake EMPRESS tarafından kırıldı

Arkadaş eskiden böyle konu açmayı bırak malum kelimeyi yazsak banlanırdık nasıl oluyor bu iş?
Dil dökme boşuna dostum, karşı çıktığında korsan kullanan herkes tarafından emoji yağmuruna tutuluyorsun ve tartışma çıkıyor. Technopatın bu konuyu tekrar gözden geçirmesi lazım. Korsan oyun çıktığını bir oyunun kırıldığını malum sitelerden önce technopatta görüyorum. Gerçekten çok ilginç. @Recep Baltaş

Dil dökme boşuna dostum, karşı çıktığında korsan kullanan herkes tarafından emoji yağmuruna tutuluyorsun ve tartışma çıkıyor. Technopatın bu konuyu tekrar gözden geçirmesi lazım. Korsan oyun çıktığını bir oyunun kırıldığını malum sitelerden önce technopatta görüyorum. Gerçekten çok ilginç. @Recep Baltaş
Malum sitelerden önce burada görmeniz imkansız.

Akşama bıraktığımda bu kadar indi miss.

Screenshot_3.png

Dil dökme boşuna dostum, karşı çıktığında korsan kullanan herkes tarafından emoji yağmuruna tutuluyorsun ve tartışma çıkıyor. Technopat'ın bu konuyu tekrar gözden geçirmesi lazım. Korsan oyun çıktığını bir oyunun kırıldığını malum sitelerden önce Technopat'ta görüyorum. Gerçekten çok ilginç. @Recep Baltaş

Neden gözden geçirilmeli? Oyun kırılmış, Torrent'ten çekip oynayacağım işte.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı