Ben Türkçe yamaların paralı olmasını olumlu buluyorum. Sonuçta emek veriliyor bunun için ve oyunu anlayarak oynuyoruz. Aylık 80 TL'de fazla değil. Lakin hiç yama kurmadım şimdiye kadar ve bazı sorularım olacaktı
İşi emeğe vuracaksanız kendimi sana kısaca şöyle anlatayım. Web tasarım, Dijital Pazarlama ve SEO uzmanlığı sertifikalı kendime ait bir işim var. Telif hakkı olan veya telif hakkı şirketlere ait olan yazılımlar eklerken parası ödenmiş bir sitenin telif hakkını "Emre" gibi tag kullanarak göstermeksizin yapıyorum. Çünkü o emeğin karşılığını zaten almış bulunmaktayım! Şahsa hem para vereceksin hem de türkçe yama "x" şahsına ait diye sağa sola gözümüze sokarcasına her yerde ismini yazacak... (Bilmem anlatabildim mi?)

Bu konudaki yer güvenilir midir? Hangi bilgilerimiz girmemiz istenecek siteye, kredi kartı kullanmadan ödemenin bir yolu var mı? Yamalarda virüs çıkma ihtimali var mı?
Emek dedikten sonra bu soruları da sorman bir tuaf! Çünkü madem para veriyorsun neden virüs bulaşacağına dair şüphelerin olsun? Hani emekti?

Her ay 50/80 neyse ney.. ₺ vererek türkçe yamalar edineceğine benden sana bir büyük tavsiyesi 90/100/120₺ ye özel ingilizce kursu veren (işi yapmayan bireysel gönüllü ders vermek isteyen birileri varsa senin için daha uygun olur. Gönlünden gelen neyse o ücreti de verebilirsin) birileri var çevremizde. İngilizce kursları alarak ingilizceni geliştirip sadece oyunda değil hayatını değiştirecek fırsatı da bulabilirsin.

Geri
Yukarı