Resident Evil 4 Remake vs Persona 5 Royal

Ain Soph

Centipat
Daha fazla  
Alsanız hangisini alırdınız?
Ben ikisinden birini almayı düşünüyorum. Geçmişte sade Resident Evil 4 / Resident Evil 6 / Resident Evil 2 remake oynamış birisiyim. Ama Persona oyunlarını ilk kez oynayacağım. Arkadaşlarım önerdiğinden.

RES 4 Remake ortalama 15 saat sürerken Persona 5 royal 100 saat sürdüğünü duydum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alsanız hangisini alırdınız?
Ben ikisinden birini almayı düşünüyorum. Geçmişte sade Resident Evil 4 / Resident Evil 6 / Resident Evil 2 remake oynamış birisiyim. Ama Persona oyunlarını ilk kez oynayacağım. Arkadaşlarım önerdiğinden.

Res 4 remake ortalama 15 saat sürerken Persona 5 royal 100 saat sürdüğünü duydum.

Ben Persona'cıyım hocam. Ama oyunun zaten yarısı konuşma ile geçiyor sanki Visual novel oynuyormuşsun gibi. Eğer oyunun evrenine bir ilgin var ise oynaman lazım çünkü hikaye bana göre çok ilgi çekici. Hikayenin ilgi çekici tarafını anlamak içinde bir ilk bakış vs izlemen ya da okuman gerekir. Yakında P3 remake çıkacak onu bekliyorum. Bence oyun srisinin en iyi oyunu bu. İlk oynadığım Persona olduğundan da öyle diyebilirim. Re serisinden nefret ederim çünkü korku oyunları ile aram pek yoktur. Yaniii size kalmış=)

Sega/Atlus adam gibi bölgesel fiyatlandırma yapmadığı sürece almayacağım insan bir 5 dolar dahi olsa daha ucuza satar alım gücü en yüksek ülkeler ile aynı sınıfa koyuyor herkesi. Sırf bu tutumlarından dolayı satın alırken Persona ile birlikte ikilemde kaldığım diğer oyunlara yöneliyorum...

Birbirine denk 2 oyunun karşılaştırılmadığı böyle konuları görünce insanın canı biraz sıkılıyor.
kime göre neye göre denk değil hikaye olarak pixel oyunun rdr tüm souls gamelerine re serisini solladığını örnek verebilirim burada kendi kararına göre hangisini alırsını soruyorum hangisi iyi diye sormuyorum şu konuları başka yerlerinizle okumayı bırakın çünkü ben re serisini seven personayı da çok kez gören biriyim burada persona alınmaya değer mi vb sorularını sorduğumu anlayabilirsin ufak bi aklın varsa

Yeni konular

Geri
Yukarı