Sürprizbozan Resident Evil 4'ten sonra tekrar görüşülecek mi?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DenizUmut0732

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 5 dk önce Resident Evil 4 remake serisini bitirdim beni aşırı derecede sardı muazzam bir oyundu herkese tavsiye ederim. Hızlı yazıyorum çünkü çok heyecanlıyım ada wong ile helikopter kısmında son kez karşılaştık ve "sevgili ada tekrar görüşürüz" dedi. Bu oyunun devamı hangi seri? İsim lazım hemen gerekirse alıp oynayacağım ek olarak Ada'yı tekrar görüyor muyuz? Beni bilinçlendirin...

Son düzenleyen: Moderatör:
Ada ile Leon'un tekrar ve şu anlık son kez görüştüğü ana seri oyunu Resident Evil 6. Fakat Resident Evil 6 zamanında da kötü bir oyundu şimdi de rezalet bir oyun. Resident Evil 4'ün üstüne oynarsan hayal kırıklığı yaşayabilirsin.
Bir de Resident Evil 6, 25 saat sürdüğü ve 2 kişi için tasarlandığından sıkılmamak için bir arkadaşa ihtiyacın var.

Ada ile Leon'un tekrar ve şu anlık son kez görüştüğü ana seri oyunu Resident Evil 6. Fakat Resident Evil 6 zamanında da kötü bir oyundu şimdi de rezalet bir oyun. Resident Evil 4'ün üstüne oynarsan hayal kırıklığı yaşayabilirsin.
Bir de Resident Evil 6, 25 saat sürdüğü ve 2 kişi için tasarlandığından sıkılmamak için bir arkadaşa ihtiyacın var.
Onlar remake mi hocam yoksa orjinal oyun mu ya ben bidaha şunları bir aradaa göreyim de evlenme teklifi edicem kıza o derece :)

Not: Resident Evil 4'ü oynadıktan sonra çıkan oyunlar çok kaliteli değil. 4'ten sonra biraz sinek gelebilir.
Aslında resident evil 2 bittikten sonra resident evil 3 oynadım arkadaşlarım alma kısa parana değmez demişlerdi cidden RE2 sonrasında RE3 oynadığım zaman hayal kırıklığına uğradım, fakat RE4 de aynı şeyi söyleyemem her anı aksiyon dolu bir oyundu gerçekten en beğendiğim 2. RE serisi 1. De RE2

Henüz 6. oyunun Remakei yok. Gerek yok zaten.
Yapmayın ya bizim hayaller yine bulut ozaman neyse sağlık olsun

Yeni konular

Geri
Yukarı