Resident Evil 7 "5 Coin Set" ne işe yarıyor?

DenizG101

Hectopat
Arkadaşlar Steam'de indirim vardı ben de hemen 'Resident Evil 7 Gold Edition' satın aldım. Fakat oyunun satış sayfasında 'Gold Edition' haricinde '5 Coin Set' diye bir DLC paketi var, bu paket ne işe yarıyor bilgisi olan var mı? Almaya değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
O coinlerle oyun içerisindeki kuş kafeslerinden silah vb alet alabiliyoruz diye hatırlıyorum.

O coinlerle oyun içerisindeki kuş kafeslerinden silah vb alet alabiliyoruz diye hatırlıyorum.
Peki bu DLC olarak satılan "5 Coin Set" oyun içindede bulunabiliyor mu? yoksa para karşılığı mı satılıyor? birde tek bir tane satın almak yeter mi yoksa birden fazla mı almamız lazım?

Oyun içinde coin kazanabiliyorsunuz. Coinleri kullanmanız işinizi kolaylaştırır kritik değil yani.

Resident Evi 7 Wiki diye bir site buldum oradan baktım ne olduğuna pasif özellik veriyormuş yani sürekli envanterde tutmak lazımmış.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı