Resident Evil 7 çalışan Türkçe yama önerisi

Ben oyunu Türkçe alt yazı ile bitirmiştim. Oyuna güncelleme geldiyse ve yamalar çalışmıyorsa birşey diyemem. Böyle bir sorun kona oyununda var mesela.

@GoofBro seninde dahil olduğun bir Resident Evil 7 yama konusu var zaten bu forumda.

Ben Resident Evil 2 ve 3 satın aldım

Yamalardan virüs yememek için İngilizce oynamaya karar verdim. Aslında anlayarak oynamayı çok istiyordum ama virüs girmesini istemem bilgisayarıma.

Oyunu bitirip sonra Youtube'dan Türkçe altyazılı izleyeceğim muhtemelen.

Ben Resident Evil 2 ve 3 satın aldım

Yamalardan virüs yememek için İngilizce oynamaya karar verdim. Aslında anlayarak oynamayı çok istiyordum ama virüs girmesini istemem bilgisayarıma.

Oyunu bitirip sonra Youtube'dan Türkçe altyazılı izleyeceğim muhtemelen.
İşin aslı çok hikayesi olan oyunlar da değiller. Yani öyle RDR2 gibi olayları detaylarıyla anlamak gerekmiyor. Zombi salgınından sağ kurtulmaya çalışan iki karakter var RE2'de. RE3 ise biraz daha hikaye odaklı olsa da o da aynı şekilde çok detaylı değil. Umbrella'nın yasa dışı işler yaptığını anlayan Jill'in şehirden kaçmaya çalışması etrafında gelişiyor olaylar. Resident Evil 7 ve 8 o konuda daha detaylandırılmış. Onlarda konuyu anlamak gerekiyor. Özellikle 8'de.

Thelonelyisland hocam peki bu yama görüşüme katılıyor musun? Aslında anlayarak oynamayı o kadar istiyorum ki. Şeyden dolayı değil. Oyunu her türlü bitiririm bir şekilde. Konu diyalogları anlayamamak. Virüslerden korkuyorum bilgisayarıma girer diye bu yamalardan. Virüs programı var ama işte insan çekiniyor. Formatlık durum olursa bir de bilgisayarcıya 100 TL vereceğim.

Şu an sadece 2 ve 3 satın aldım ama RAM değişince bütün Resident Evil serisini oynayabileceğim. Ama maalesef anlayarak değil. Mecburen Youtube'dan Türkçe altyazılı bir daha izleyeceğim.

Thelonelyisland hocam peki bu yama görüşüme katılıyor musun? Aslında anlayarak oynamayı o kadar istiyorum ki. Şeyden dolayı değil. Oyunu her türlü bitiririm bir şekilde. Konu diyalogları anlayamamak. Virüslerden korkuyorum bilgisayarıma girer diye bu yamalardan. Virüs programı var ama işte insan çekiniyor. Formatlık durum olursa bir de bilgisayarcıya 100 TL vereceğim.

Şu an sadece 2 ve 3 satın aldım ama RAM değişince bütün Resident Evil serisini oynayabileceğim. Ama maalesef anlayarak değil. Mecburen Youtube'dan bir daha izleyeceğim.
Açıkçası ben de hassasım bu konularda. Kaspersky lisanslı olarak kullanıyorum ve virüs konularında takıntılı olduğum için PC'ye bilmediğim hiçbir şey indirmiyorum. O nedenle ben de riske atmazdım. Ancak güvenilir, Virus Total sonucu olan bir yama bulabiliyorsanız onu indirin derim. Onun haricinde bilinmedik dosyaları indirmezdim.

Geri
Yukarı