Resident Evil 7 çok mu korkunç?

beckner7

Centipat
Daha fazla  
Ben korku oyunu oynamayı çok isterim ama çok da korkarım, arada arkadaşlarla Devour oynuyorum onun dışında 2020 yazında FNAF serisini almıştım fakat korktuğum için daha hiç oynamadım. İzleyebiliyorum ama oynarken aşırı geriliyorum. Resident Evil 7 çok korkunç mu? Resident Evil Village de aldım ikisini de oynamak istiyorum.

Hocam şu an Lucas bölümüne kadar geldim. Bazı sahneleri gerçekten çok korkunç. Ama genel olarak oynanamayacak kadar korkunç olduğunu düşünmüyorum.
Bir kasette anne Mia'yı kovalıyor. O kaset aşırı derecede korkunçtu bence.

Ben korku oyunu oynamayı çok isterim ama çok da korkarım, arada arkadaşlarla Devour oynuyorum onun dışında 2020 yazında FNAF serisini almıştım fakat korktuğum için daha hiç oynamadım. İzleyebiliyorum ama oynarken aşırı geriliyorum. Resident Evil 7 çok korkunç mu? Resident Evil Village de aldım ikisini de oynamak istiyorum.
Yaşınız küçük mü? O kadar korkunç değildi bence.

Zamanında subliminal bir video izlemiştim. Hala düşündükçe tüylerim ürperiyor. İntihar, vahşet her sey vardı :(

FNAF jumpscareden ibaret.

7. oyunun ilk yarısını bir şekilde geçebilirsen korku anlamında pek bir şey kalmıyor. Village'de ise 4 kısmın sadece biri ciddi geriyor gerisini korkmadan oynarsın.

Geri
Yukarı