Resident Evil 7 Steam sürümü ile uyumlu Türkçe yama var mı?

MehmedD20

Centipat
Daha fazla  
İnternetteki yamalar oyunun Steam sürümü için uyumsuz. Hazır 9.oyunda çıkmadan şu seriye gireyim diye RE7 ve RE8'i kurdum tam oynayacaktım ki ikisinin de yamalarının sorunlu olduğunu fark ettim. Farklı yamalar denedim ama olmadı.
Crack yükleyeceğime İngilizce kursuna yazılırım daha iyi, o kadar para verdim yama yapılmıyormuş...

Uyumlu yamayı bulan olursa linkleyebilir mi?

İnternetteki yamalar oyunun Steam sürümü için uyumsuz. Hazır 9.oyunda çıkmadan şu seriye gireyim diye RE7 ve RE8'i kurdum tam oynayacaktım ki ikisinin de yamalarının sorunlu olduğunu fark ettim. Farklı yamalar denedim ama olmadı.
Crack yükleyeceğime İngilizce kursuna yazılırım daha iyi, o kadar para verdim yama yapılmıyormuş...

Uyumlu yamayı bulan olursa linkleyebilir mi?
U-Crew'in var bildiğim. Ben RE7 için oradan almıştım ama ücretli tabii. O zaman için 25 TL falandı.

Steam'den beta kısmından dx11'i seçip yamayı kurabiliyorsun, re8'in yamasında bir sıkıntı yok zaten.
beta'nın başarımları açılıyor mu?
Birde beta olayını zaten biliyorum ama dx12 sürümünü oynamak istemiştim o yüzden en kötü ihtimal 9.oyun çıkıp yamalar yenilenene kadar oynamam.

beta'nın başarımları açılıyor mu?
Birde beta olayını zaten biliyorum ama dx12 sürümünü oynamak istemiştim o yüzden en kötü ihtimal 9.oyun çıkıp yamalar yenilenene kadar oynamam.
Evet başarım açılıyor. DX11 sürümünün ray tracing ve biraz grafik değişikleri dışında bir farkı yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı