Resident Evil 7 Türkçe yama önerisi

Ihspnn

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran kartı: RX 6600
İşlemci: Ryzen 5 5500
RAM: 16GB
SSD: ADATA Legend 850 1TB
Anakart: ASUS PRIME A520M-K
Bugün bir istekle birlikte Steam'den Resident Evil 7 indirdim fakat saatlerdir aramama rağmen çalışan hiçbir Türkçe yama bulamadım. Girmediğim forum, site kalmadı, baktığım yamalar ya kaldırılmıştı ya da bozuktu. En sonunda önüme gelen rastgele bir yamayı indirdim ve tahmin edebileceğiniz üzere o da çalışmadı. Yamanın oyun klasörlerine attığı dosyaları silmeye kalktım fakat hangi dosyanın oyuna, hangi dosyanınsa yamaya ait olduğu belli değildi, en son ümidimi kesip oyunu komple sildim. Fakat yapacak bir şey bulamıyorum ve hevesim kırılsa da içimde az da olsa hala R.E. 7 oynama isteği var. Bildiğiniz doğru düzgün çalışan bir yama varsa yardımcı olursanız çok sevinirim.

Not: Anonymous'un çevirisini biliyorum fakat oyunu zar zor 170 TL'ye alabilmişken sırf oyunu oynayabilmek için bir 100 TL daha verebilecek durumda değilim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sağolun hocam, oyun iniyor. Dün akşam biraz daha gezinirken bulduğum bir iki link daha var onlarla birlikte denerim. Yalnız attığınız yama eski sürüm içinmi yoksa güncel sürümle uyumlumu?

Sağolun hocam, oyun iniyor. Dün akşam biraz daha gezinirken bulduğum bir iki link daha var onlarla birlikte denerim. Yalnız attığınız yama eski sürüm içinmi yoksa güncel sürümle uyumlumu?
Edit: Bu yama dün denediklerim arasındaymış şimdi başka şeylere bakıyorum işe yarar birşey bulursam buraya'da atarım.

Konuyu biraz hortlatıyorum ama, çözümü buldum. Steamden oyunun özelliklerine girip, betalar kısmından oyunu eski sürümüne düşürdükten sonra aşağıdaki yamayı indirin;
Sonrasında ise indirilen dosyayı açtığınızda, ''kurulum yolu'' yazan yere oyunun kurulu olduğu dizini giriyorsunuz. Son olarak yükle butonuna bastıktan sonra geriye sadece beklemek kalıyor, 5 - 10dk arası bir süre bekledikten sonra yama kurulmuş oluyor.(duruma göre uzayabilir veya kısalabilir, bende 7dk civarı bir sürede kuruldu)
Tekrar hatırlatmakta fayda var, yama oyunun güncel sürümüyle uyumlu değil, eğer oyunu eski sürüme düşürmezseniz yama çalışmaz.
İyi oyunlar dilerim :)

Dosya Ekleri

• Re7 Türkçe Yama.png
    Re7 Türkçe Yama.png
    57,7 KB · Görüntüleme: 13
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı