Resident Evil 7 VRAM Kullanımı

pR0Ma

Kilopat
Yer
Dominic İsland
Daha fazla  
Birkaç kere sitede dolaşırken Resident Evil 7 oyununun yüksek ayarlarda 7-8 GB civarı VRAM yediğinden bahseden kişiler gördüm. Fakat İnternette de RX 460 2GB ekran kartının yüksek ayarlarda sorunsuz açtığını gördüm. Forumda 4GB VRAM ile bile düzgün oynayamadığını söyleyenler olmuş. Ben bu olaydan bir şey anlamadım.

Giriyor ama oyunda takılmalar yine oluyor. 1-2 GB aştığında bir sıkıntı olmuyor ama 3-4 GB aşınca oyun takılıyor bazı yerlerde. Doku ayarını Medium yapıp, gölge ayarını bir tık kısıyorsun yağ gibi oynuyorsun. :D

Recep Baltaş yanlış hatırlamıyorsam Ekran kartında GB ın çok önemli olmadığını vurguluyordu çoğu zaman, bu aralar bende sorun yaşıyorum bazı açık dünya oyunlarında malesef.

Recep Baltaş yanlış hatırlamıyorsam Ekran kartında GB ın çok önemli olmadığını vurguluyordu çoğu zaman, bu aralar bende sorun yaşıyorum bazı açık dünya oyunlarında malesef.
Artık Vram'lerde önem kazanmaya başladı eskiden oyunlar bu kadar Vram tüketmiyordu şimdiki oyunlar Vram katliamı yapıyor mübarek.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı