Resident Evil 7'de sineklerden nasıl kurtulunur?

Solid Fuel lazım galiba ama bende yok hiç nereden bulabilirim?
Yakıcak sprey var ama kullanılmıyor.

Etrafı araştırman lazım. Çoğunlukla eski ev yani o sineklerin olduğu evde ve bölgede çoğunlukla veriyor. Kimyasal sıvı ile birleştirince 150 kadar cephanesini üretebiliyorsun. Katı yakıt ile kimyasal sıvı birleştirerek yapabilirsin bir de etrafta sadece o gazlardan da var yani o silahın cephanesi. Silahın 2 parçasını bulabildin mi?

Etrafı araştırman lazım. Çoğunlukla eski ev yani o sineklerin olduğu evde ve bölgede çoğunlukla veriyor. Kimyasal sıvı ile birleştirince 150 kadar cephanesini üretebiliyorsun. Katı yakıt ile kimyasal sıvı birleştirerek yapabilirsin bir de etrafta sadece o gazlardan da var yani o silahın cephanesi. Parçaları buldun mu?
Gazı buldum bir tane kırık tabanca buldum bunlar mı?

Solid Fuel lazım galiba ama bende yok hiç nereden bulabilirim?
Yakıcak sprey var ama kullanılmıyor.
Solid Fuel ile kimyasal sıvıyı birleştirirsen (kırmızı olan değil, onla yaparsan bombatarın mermisini yaparsın) elde edebilirsin, genel olarak bataklık kısmında çok çıkıyor,ana evin bazı yerlerinde de bulabilirsin, yanlış hatırlamıyorsam ana holdeki bulmacanın olduğu oyuğu geçince bir oda var ya geyik falan var böyle ortada masa, muhtemelen orda olabilir, bir de 2. katta yatak odasında vardı sanırım bombaatarın olduğu yerde, dediğim gibi oyun süresince karşına çıkacaktır illaki (madhouse zorluğunda oynamıyorsan), özellikle bataklıkta çok bulabilirsin.
Gazı buldum bir tane kırık tabanca buldum bunlar mı?
Evet onları birleştir.

Bu iki parça bunları birleştirince silah tamamdır.

Resident-Evil-7-Burner-Parts.jpg
Resident-Evil-7-Burner-Parts.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı