Resident Evil 8 hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Hiç fragmanını vs. izlemedim ama şimdi izleyeceğim umarım korkunçtur ve inşallah PS4'e çıkar da oynayabilirim.
Ek olarak: Resident Evil 7 korkunç değildi bana göre.

Hiç fragmanını vs. izlemedim ama şimdi izleyeceğim umarım korkunçtur ve inşallah PS4'e çıkar da oynayabilirim.
Ek olarak: Resident Evil 7 korkunç değildi bana göre.

Sanırım korku oyunlarından kolayca korkan biri değilsiniz. Ana kattaki sesler oldukça insanı germeye yetiyor hocam.

Tall Lady çok sek...Oyun güzel duruyor da kim oyanayacak bunu? Korku severim ama atmosferi ve mermi kıtlığıyla korkmayı, çaresliği severim. Ağzına kadar jumpscare ile dolu olacaksa çıkmasın daha iyi yani. Re serisiyle çok da alakam olmadığı için beklemiyorum ben. Birilerinden izlerim belki.

O oyundan da bir haber alsak keşke artık. İlkini oynamadan önce 2.'sini bekleyim beraber oynarım diyordum da oynayacağım galiba artık. Sekiro'da kafayı yedikten sonra iyi gelir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kendisinden bu fragmandan bu yana haber alamıyoruz. Geçenlerde Guerrilla'nın Instagram sayfasına baktım. İnsanlar artık bir oynanış videosu görmek istiyor. Guerilla'nın Sony özel stüdyosu olduğunu da hatırlatayım. Bu oyun PS5'e gelecek ama PS4 konusunda bilgim yok. PC'ye kesinlikle çıkmayacak. Bu yıl çıkacağına inanmıyorum açıkçası. 2022'de çıkacaktır, tıpkı GoW Ragnarok gibi. Bu yıl RE8 GOTY alacak. Bu yıl RE8 dışında düzgün bir oyun çıkmayacak. Forbidden West çıksa idi GOTY alırdı. E3 2021'e Sony katılmazsa, pek bir beklentimiz olmayacak. Guerrilla Games ve Santa Monica, Sony özel stüdyoları sonuçta. Sony katılmazsa onlardan da bir şey göremeyiz.
Uzun lafın kısası, ortalık RE8'e kaldı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı