Resident Evil oynanış sırası nedir?

252217

Hectopat
Makaleler
1
Bu oyunun oynanış sırası var mıdır yoksa her oyun farklı hikayeyi mi işliyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
2 ile 3 arasında nasıl bir bağlantı var?
Şöyle bir bağlantı var:RE 2, RE 3 olayları arasında geçiyor. Jill, Nemesis tarafından enfekte olup bilincini kaybettiğinde, RE2 olayları oluyor. Carlos'un bölümünden sonra tekrar Jill'in kontrolünü elinize aldığınızda RE2 etkinlikleri tamamlanmış oluyor.

@cumali_032 random başka bir konuda mesajına beğenmedim attım diye hesabıma girip yine benim random bir mesajıma beğenmedim atmış. Technopat yaş kitlesi şaşırtmıyor yine.

@Berk Count Gereksiz mesaj yapma. Yaş kitlesi ile insanları yargılama daha kendi yaşın bile küçük muhtemelen, türlü türlü huyun var. İstediğim mesaja beğenmedim atarım, bir problem mi var?

Konudan bağımlı olarak :

İstediğiniz Resident Evil oyunundan başlayabilirsiniz. Resident Evil 7 hiç bir oyunla bağlantılı değil. 2 ve 3 bağlantılı o zaman oynadığınızda o farkı göreceksiniz. Önceki olay olaylar sonraki olan olaylar diyeyim, spoiler vermiyeyim. İyi akşamlar.

@Berk Count Gereksiz mesaj yapma. Yaş kitlesi ile insanları yargılama daha kendi yaşın bile küçük muhtemelen, türlü türlü huyun var. İstediğim mesaja beğenmedim atarım, bir problem mi var?

Konudan bağımlı olarak :

İstediğiniz Resident Evil oyunundan başlayabilirsiniz. Resident Evil 7 hiç bir oyunla bağlantılı değil. 2 ve 3 bağlantılı o zaman oynadığınızda o farkı göreceksiniz. Önceki olay olaylar sonraki olan olaylar diyeyim, spoiler vermiyeyim. İyi akşamlar.
Hayır bağlantısı var boş boş buraya yazacak bir şeyin olmadığı için sallıyorsun XD.
Bazı insanları anlamıyorum cidden neden kaldıramıyorlar bu tarz şeyleri sanki sana kinim var da beğenmedim atıyorum. Sosyal yoruyor.

Dosya Ekleri

• IMG_6090.jpeg
    IMG_6090.jpeg
    153,4 KB · Görüntüleme: 35
  • IMG_6089.jpeg
    IMG_6089.jpeg
    287,3 KB · Görüntüleme: 28
Hayır bağlantısı var boş boş buraya yazacak bir şeyin olmadığı için sallıyorsun XD.
Bazı insanları anlamıyorum cidden neden kaldıramıyorlar bu tarz şeyleri sanki sana kinim var da beğenmedim atıyorum. Sosyal yoruyor.
Hocacım bak bu konuyu tatlıya bağlayalım. Boş boş toxiclik yapma haha atıp durma tatlıya bağlayalım.

Resident Evil 7 direk oynayabilir, sondan değil baştan hikaye.

Screenshot_513.png
Screenshot_514.png

3.oyun 2'den 1 gün öncesini anlatıyor birkaç olaylar yaşanıyor yani bayağı bir bağlantısı var 7 de bağlantılı da 8'de öyle ahım şahım değil direk 8'den başlarsanız başlayın( benim tercihim re 2 remake)

Yeni konular

Geri
Yukarı