Resident Evil oyun önerisi

Hamsi ismaH

Hectopat
Daha fazla  
Steam indirimlerini kaçırdım ama Resident Evil oyunları bayağı bir indirime girmiş. 100-130 arası bütçem var. Resident Evil 4 oynamıştım. Ancak serinin hayranı değilim. Yani severim ama illa tüm oyunlarını oynamam gerekiyor diye düşünmüyorum.

Şu an Steam'de

Resident Evil 5 ve 6'yı beraber 107 liraya alabiliyorum.
(Ayrı ayrı 5. Oyun 50 lira 6. Oyun 74.5 lira olurda mesela 5 ve 7 yi beraber önerip 6 yı önermeyebilirsiniz)

Resident Evil 2 100 lira

Resident Evil 7 biohazard 81 lira

Resident Evil Village 134.5 lira

Hangisini önerirsiniz ve neden? Ben başta 5 ve 6'yı düşünüyordum ama sonra gereksiz ve eski geldi bana.

Hocam bütçe varsa 2 ve 3ü 150 tlye alanilirsiniz ben villageyi pek beğenmedim ama oynanışı güzeldi videolara bakın derim

Hocam bütçe varsa 2 ve 3ü 150 tlye alanilirsiniz ben villageyi pek beğenmedim ama oynanışı güzeldi videolara bakın derim
Hocam 3 kısa diyorlardı ama ucuza gelirse sorun olmaz.

Hocam bütçe varsa 2 ve 3Ü 150 TL'ye alanilirsiniz ben villageyi pek beğenmedim ama oynanışı güzeldi videolara bakın derim

Hocam 2 ve 3'ü paket olarak aldım teşekkür ederim. Bu arada Steam kur fiyatını güncelledi mi?

Son düzenleme:

Hocam 2 ve 3'ü paket olarak aldım teşekkür ederim. Bu arada Steam kur fiyatını güncelledi mi?
Hocam genel olarak bi güncelleme söz konusu değil ama gördüğünüz üzere çoğu firmalar zam yapmaya başladı artık steam in fiyat politikası dışında kendi fiyatlatını koyuyolar firmalar kendi güncelliyo diyelim

İyi oyunlar dilerim hocam kısa ama kaliteli oyunlar

Geri
Yukarı