Resident Evil oyunları gamepad ile mi, fare ile mi oynanır?

Kesinlikle direksiyon seti ile oynamalısınız değerli ustam. ✨🙏

Hı çok komik 😡
Ben 3 tane oyunu fare ile bitirdim. Otomatik nişan ile oynayacaksanız gamepad olabilir ama mouse daha iyi bence.

Otomatik nişan sevmiyorum ama 4 ve 5'i gamepad ile oynayacağım çünkü hareket ederken ateş olmadığı için gamepad daha rahat ama diğerlerini fare ile oynarım onlar biraz daha hızlı oluyor hem ateş edip hem de hareket edebildiğimiz için bence daha rahat.

Günün stresi ve kaygısı üzerinizden gitsin, rahat rahat oyun oynama deneyimi geçirin diye espri yapmıştım sayın hocam. Kırıcı olduysam kusuruma bakmayın. 🙌

Kusura bakmayın hocam bazı veletler dalga geçmek için yapıyor yaşamadım değil o yüzden ama hoşuma gitti yine de. 🤣 🤣 😁

Ben şahsen hikaye oyunlarında gamepad'den yanayım ama kişiden kişiye değişir. RE 7 ve Village'ı gamepad'den oynamazdım ama.

Ben şahsen hikaye oyunlarında Gamepad'den yanayım ama kişiden kişiye değişir. Re 7 ve Village'ı Gamepad'den oynamazdım ama.

FPS oyunlarını oynamayamam bende aynı dertteyim ama TPS oyunlarını oynayabilirim GTA'ya da 2D oyunları oynarım ama FPS oyunlarını oynayamam. Twd serisini gamepad ile oynamamı önermişlerdi çok zevk aldım o yüzden sorayım dedim ama fare ile oynasam herhalde aynı keyfi alamazdım herhalde.

Sen oyunu indirip kendin oyunu açıp zevkine göre karar veremiyorsun. Yazıklar olsun.:D

Forumdaki arkadaşlara güvendiğim için sordum yoksa ben klavye mouse oynardım ama hangisi ile daha rahat oynarım onu sormuştum.

FPS oyunlarını oynamayamam bende aynı dertteyim ama TPS oyunlarını oynayabilirim GTA'ya da 2D oyunları oynarım ama FPS oyunlarını oynayamam. Twd serisini gamepad ile oynamamı önermişlerdi çok zevk aldım o yüzden sorayım dedim ama fare ile oynasam herhalde aynı keyfi alamazdım herhalde.

Forumdaki arkadaşlara güvendiğim için sordum yoksa ben klavye mouse oynardım ama hangisi ile daha rahat oynarım onu sormuştum.

Şakabe dostum. 🙂 bu el alışkınlığına bağlı. Ben ne olursa olsun klavye ile oynayamam. Benim için PC'nin anlamı kullandığım gamepad olması. Ama klavyeyi çok iyi kullananlar var. Adamlar bırak RE4'ü. FIFA 21 oynayabiliyor.

Şakabe dostum. 🙂 bu el alışkınlığına bağlı. Ben ne olursa olsun klavye ile oynayamam. Benim için PC'nin anlamı kullandığım gamepad olması. Ama klavyeyi çok iyi kullananlar var. Adamlar bırak RE4'ü. FIFA 21 oynayabiliyor.

Onlara helal olsun hocam ben zaten sondaki emojiden anladımda ses çıkarmadım ben daha çok klavye mouse kullananlardanım ama bu karar görecelidir herkes hangisinde daha rahatsa onu kullanmalı iyi akşamlar herkese.

Geri
Yukarı