Çözüldü Resident Evil Revelations 2 devamı için hangi DLC alınmalı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

emirhannk

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Mersin
Merhaba arkadaşlar. Resident Evil Revelations 2'ye başladımda 1 saat oynadıktan sonra devamı için DLC almam lazımmış. Tüm hikaye için tüm DLC'lerimi almam lazım.

Anladım peki bunlar yaz inidirimine girer mi?
Ayrıca şunu da merak ettim ilk defa Resident Evil oynuyorumda hoşuma gitti bu oyundan başlamam hata mıdır?

Dosya Ekleri

• 1685786831336.png
    1685786831336.png
    672,6 KB · Görüntüleme: 37
Anladım peki bunlar yaz inidirimine girer mi?
Ayrıca şunu da merak ettim ilk defa Resident Evil oynuyorumda hoşuma gitti bu oyundan başlamam hata mıdır?
İndirime giriyorlar hocam.
Bu oyundan başlamanız eğer hikâyeye çok önem veriyorsanız hata. Fakat seriyi oynamaya devam ettikçe hikâyenin o kadar da önemi olmadığını anlayacaksınız. O yüzden bu hatanın sizin için anlamı da kalmayacak. Ha çok merak ediyorsanız bu oyun seride Resident Evil 5 ile 6 arasında geçiyor. Ha bu arada hikâyeye önem vermiyorsanız bile bu oyunda 5. oyundaki hastalıklardan bahsedildiği için bazı noktalarda anlamayabilirsiniz.

İndirime giriyorlar hocam.
Bu oyundan başlamanız eğer hikâyeye çok önem veriyorsanız hata. Fakat seriyi oynamaya devam ettikçe hikâyenin o kadar da önemi olmadığını anlayacaksınız. O yüzden bu hatanın sizin için anlamı da kalmayacak. Ha çok merak ediyorsanız bu oyun seride Resident Evil 5 ile 6 arasında geçiyor. Ha bu arada hikâyeye önem vermiyorsanız bile bu oyunda 5. oyundaki hastalıklardan bahsedildiği için bazı noktalarda anlamayabilirsiniz.

Hikayeye çok önem veren biri değilim oyunuda ingilizcem olmadan geldim buraya kadar Türkçe yama ayarlayamadım yani oyun zevkli hikaye çok da önemli değil random oynasam zevk verir o zaman değil mi?

Hikayeye çok önem veren biri değilim oyunuda ingilizcem olmadan geldim buraya kadar Türkçe yama ayarlayamadım yani oyun zevkli hikaye çok da önemli değil random oynasam zevk verir o zaman değil mi?
Hikâye önemli değilse Resident Evil 7 ve Village haricinde rastgele gidebilirsiniz. Resident Evil 7 ve Village doğrudan bağlantılı. O yüzden önce RE7 sonra Village oynamak daha doğru o konuda.

4'ün hikayesi dışında diğerleri zaten zayıf. 5'te uroboros var mesela apayrı bir virüs. Bu oyunda asıl mevzu yaşattığı deneyim ve aksiyondur. Reveletions 1, Remastered HD, 2 ve 3 Remake istediğini kafana göre karışık oyna. Yukarıda arkadaşın dediği gibi sadece 7 + Village yapmak gerek.

Lakin tüm seriden ayrı olarak gamepad varsa 4.Oyunun eski sürümünü, yoksa yenilenmiş Remake sürümünü özel olarak deneyimlemen gerekir çünkü seriyi sevmişsin, ve serideki en sağlam oyunu budur. Tüm oyun camiasında bütün oyunlar arasında dönemine göre başyapıtlar arasında gösterilmektedir. Özellikle 2005 sürümü, benim de dahil olduğum bir neslin çocukluğunu etkilemiştir.

4'ün hikayesi dışında diğerleri zaten zayıf. 5'te uroboros var mesela apayrı bir virüs. Bu oyunda asıl mevzu yaşattığı deneyim ve aksiyondur. Reveletions 1, Remastered HD, 2 ve 3 remake istediğini kafana göre karışık oyna. Yukarıda arkadaşın dediği gibi sadece 7 + village yapmak gerek.

Lakin tüm seriden ayrı olarak gamepad varsa 4.oyunun eski sürümünü, yoksa yenilenmiş remake sürümünü özel olarak deneyimlemen gerekir çünkü seriyi sevmişsin, ve serideki en sağlam oyunu budur. Tüm oyun camiasında bütün oyunlar arasında dönemine göre başyapıtlar arasında gösterilmektedir. Özellikle 2005 sürümü, benim de dahil olduğum bir neslin çocukluğunu etkilemiştir.

Çok teşekkürler hocam evet beğendim normalde CS oyuncusuyum hikaye oyunları sadece God of War RDR2 gibi grafik olarak oynanış olarak sağlam oyunları beğeniyordum reveletions 2 ne kadar çok kötü grafiği olmasa da çok da iyi sayılmaz bende grafik takıntılı olmama rağmen bayılarak oynadım hepsini oynamayı deniyceğim teşekkürler.

Geri
Yukarı