Resident Evil, serisi ile mi oynanmalı?

valenn

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Resident Evil 7 şu anda indirimde ve ben de almak istiyorum. Ama serinin önceki oyunlarını hiç oynamadım. Hikayede kopukluk yaşar mıyım?

Yani ben yaşamadım. Çünkü Resident Evil 7 de ethan diye bir adam var ve ilk kez 7 de çıkıyor.
Ama ben hepsini oynuyorum. Ve hepsi mükemmel.

Merhaba arkadaşlar, Resident Evil 7 şu anda indirimde ve ben de almak istiyorum. Ama serinin önceki oyunlarını hiç oynamadım. Hikayede kopukluk yaşar mıyım?
Bir kaç oyun haricinde hikayeler bağımsız. Ama serinin en iyi oyunu Resident Evil 4. 2002 yapım olması gerekiyor. Resident Evil serisinin ilk sırt kamerasına geçen 3. Şahıs nişancı oyunu. İnanılmaz bir hikayesi ve mekanikleri var. Oyunu 2008'de ilk kez oynamıştım her sene bir kere bitiririm.

Birkaç oyun haricinde hikayeler bağımsız. Ama serinin en iyi oyunu Resident Evil 4. 2002 yapım olması gerekiyor. Resident Evil serisinin ilk sırt kamerasına geçen 3. şahıs nişancı oyunu. İnanılmaz bir hikayesi ve mekanikleri var. Oyunu 2008'de ilk kez oynamıştım her sene bir kere bitiririm.

Al benden de o kadar.

Hikayede kopukluk yaşamassın. Resident Evil 7 farklı hikayeye sahip. Şuan indirime girmemiş ama girince Gold Edition al. Hikayeyi beğenirsende Resident Evil 8 alırsın. (7'nin devamı)

Geri
Yukarı