Resident Evil serisi nereden alınır?

Murat34

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar listedeki oyunların tamamını almak istiyorum, Steam dışında nereden alabilirim? Malum dolar ile satıyor Steam. Epic Games satmıyor bu oyunları.

Bu oyunların remake versiyonlarını nasıl anlayacağım? Steam'de remake falan yazmıyor.

1 - Resident Evil 7.
2 - Resident Evil Village.
3 - Resident Evil 2 Remake.
4 - Resident Evil 3 Remake.
5 - Resident Evil 4 Remake
6 - Resident Evil 5.
7 - Resident Evil 6.
8 - Resident Evil Revelations.
9 - Resident Evil Revelations 2.

Son düzenleyen: Moderatör:
Resident Evil 2, 3, 4 remake yazmıyor ama remake satılıyor diye biliyorum çıkış tarihinden anlarsınız Resident Evil serisinin 2,3 ve 4. oyunları eski oyunlardı yanlış hatırlamıyorsam.

Resident Evil 2, 3, 4 remake yazmıyor ama remake satılıyor diye biliyorum çıkış tarihinden anlarsınız Resident Evil serisinin 2,3 ve 4. oyunları eski oyunlardı yanlış hatırlamıyorsam.
steam dışında alınabilecek alternatif yok sanırım.

Steamde %75 civarında indirim var 21 Aralık indirimi beklenmeli mi yoksa alınmalı mı karar veremedim. Eğer dolar ile ödeme dışında alternatif olsa çok daha iyi olurdu.

Steam dışında alınabilecek alternatif yok sanırım.

Steam'de %75 civarında indirim var 21 Aralık indirimi beklenmeli mi yoksa alınmalı mı karar veremedim. Eğer dolar ile ödeme dışında alternatif olsa çok daha iyi olurdu.

Bence alınmalı. Dolar sürekli artacağı için ne kadar indirim olursa olsun bize pahalıya gelecek. Fırsat buldummu yapışmak lazım.

Arkadaşlar listedeki oyunların tamamını almak istiyorum, Steam dışında nereden alabilirim? Malum dolar ile satıyor Steam. Epic Games satmıyor bu oyunları.

Bu oyunların remake versiyonlarını nasıl anlayacağım? Steam'de remake falan yazmıyor.

1 - Resident Evil 7.
2 - Resident Evil Village.
3 - Resident Evil 2 remake.
4 - Resident Evil 3 remake.
5 - Resident Evil 4 remake.
6 - Resident Evil 5.
7 - Resident Evil 6.
8 - Resident Evil Revelations.
9 - Resident Evil Revelations 2.
eTail sitesinde RE3 1250 TL ve RE4 1750 TL çok pahalı fiyatları. Hazır bazı oyunları indirime girmişken alabilirsin istediklerinizi.

Son düzenleme:
21 Aralık tarihinde yılın son indirimi olacak şuan RE serisi oyunları %50 ve %75 indirimde. Sizce 21 Aralık beklenmeli mi yoksa alınmalı mı ? daha altında olabilir mi

Yeni konular

Geri
Yukarı